Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież3 listopada 2015, 09:35
Bez sensu xd
Odpisz
7 kwietnia 2015, 23:40
O to podobnie jak mój tylko mój nie umie kraść....
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:13
@Angel_Kubixarius: to jakiegos mulata masz
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:27
jasiu oddaje swoją prace nauczycielowi ten po sprawdzeniu pisze na pracy '' głupek'' a jasiu mówi pan miał mi tu ocene wpisać a nie swoje imie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 19:48
@ola99104: To skrócona forma jednego z najśmieszniejszych dowcipów! Dodaj to tylko może w pełnej wersji.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 12:32
@milnow: no żeby mi się jeszcze to chciało pisać a jak ci na tym tak strasznie zalerzy to sam to sobie napisz
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:37
@ola99104: Kopiuj-wklej ...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:53
@max1234: jest już napisane więc nie warto się z tym
piep**yć
Odpisz
6 kwietnia 2015, 23:22
@milnow: tylko ze to juz bylo na jeja :P
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:36
Rasistowskie!
Odpisz
14 października 2016, 17:23
@kajko: No cóż... Skoro Ci takie myśli przychodzą do głowy, to raczej ty jesteś rasistą.
Odpisz
20 października 2016, 16:21
@Kamillo_N: no nie
ten żart nie ma podwójnego dna
Odpisz