Facet mówi do swojej dziewczyny:
- Jolkaaaa!
Chwilę potem odzywa się Jasiu:
- Jolkaaaa!
- Jolkaaa, co robisz dziś wieczorem?
Znowu Jasiu:
- Jolkaaaa, co robisz dziś wieczorem?
Na to facet do Jasia:
- Od*al się od mojej laski!
- Od*al się od mojej laski!
Przychodzi mama Jasia, facet do niej:
- Proszę pani, proszę powiedzieć synowi żeby mnie nie udawał!
- Jasiek, przestań robić z siebie idiotę!
Kobieta do mężczyzny:
- Założyłam nową sukienkę, nie zauważyłeś, pewnie masz kogoś!
- Kobieto, czy gdy ja założyłem nowe opony i nie zauważyłaś to wyrzucałem Ci, że masz kogoś?
Wszystkim palaczom, którzy nie mogą rzucić nałogu, zaleca się palenie drugą stroną.
Rak płuc czy krtani to praktycznie wyrok śmierci, a rak jelita grubego jest z reguły uleczalny.
Samochodem jedzie mechanik, elektryk i programista. W pewnym momencie silnik gaśnie, samochód się zatrzymuje.
Mechanik mówi:
- Cholera, pewnie gaźnik się zatkał.
- Eee, nie. To na pewno cewka zapłonowa - stwierdza elektryk.
Programista na to:
- Chłopaki, a gdybyśmy tak spróbowali wysiąść i wsiąść jeszcze raz?
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2022, 13:06
Totalne chamstwo i brak wychowania tak niby bawia?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 22:09
Cenzura niepotrzebna. Serio.
Odpisz
7 lipca 2015, 18:09
O co tutaj chodzi?
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:21
Odwal to nie przekleństwo
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:10
a kto tak niby napisał że odwal to przekleństwo
???
;pD
Odpisz
22 maja 2015, 22:47
takie sobie
Odpisz
21 kwietnia 2015, 17:53
średnie
Odpisz
10 kwietnia 2015, 23:24
Takie średnie.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 08:44
to było słabe
Odpisz
29 marca 2015, 18:43
nie śmieszne
Odpisz
23 marca 2015, 16:56
nie śmieszne
Odpisz
19 marca 2015, 19:43
Fajne! Ktoś tu zaczyna myśleć przy robieniu dowcipu.
Odpisz
11 lipca 2015, 23:21
@milnow: Szkoda że ty nie przy pisaniu komentarzy.
Odpisz