Dwóch kumpli wyszło na spacer ze swoimi psami. Jeden z labradorem, drugi z jamnikiem. Jeden kolega mówi do drugiego:
- Może wejdziemy na piwko?
- Nie wpuszczą nas przecież z psami.
- Nie marudź, rób to co ja.
Pierwszy z labradorem wchodzi do środka i od razu słyszy od barmana:
- Przepraszam Pana, ale nie wolno wchodzić z psami
- Ale to pies przewodnik.
- Oczywiście, przepraszam. Zapraszam do środka.
Po chwili wchodzi drugi z jamnikiem.
Barman od wejścia:
- Przepraszam, nie wolno wpuszczać psów do baru
- Ale to pies przewodnik
- Proszę pana, to jamnik...
- KU*WA DALI MI JAMNIKA?
- O, przepraszam. Proszę wejść
Jak informatyk wywiesza pranie?
Na linkach.
Blondynka siedzi z koleżanką w domu. Nagle dzwoni telefon. Dziewczyna rozmawia przez chwilę, a po odłożeniu słuchawki zaczyna histerycznie płakać.
- Kto to dzwonił? Co się stało? - pyta koleżanka.
- Mama dzwoniła, zmarł mój ojciec... - ryczy blondynka.
Po chwili znów dzwoni telefon. Po rozmowie blondynka zanosi się płaczem powtórnie.
- Dzwonił mój brat, jego ojciec też nie żyje...
Przychodzi szef fabryki i zaczyna krzyczeć na swoich pracowników:
- Wszytko, co tutaj produkujemy, jest do dupy! Oczywiście oprócz naszego produktu przewodniego, czyli papieru toaletowego, który do dupy akurat się nie nadaje!
Trzech chłopców przechwala się czyj wujek jest lepszy.
Pierwszy mówi:
- Mój wujek jest biskupem i każdy mówi Wasza Ekscelencjo!
Na to drugi:
- A mój jest kardynałem i każdy mówi Wasza Eminencjo!
A trzeci chłopiec mówi:
- Mój waży 200 kilo i każdy mówi: O Boże!
Dyrektor ZOO do pracownika:
- Jak to Panu żółw uciekł??
- Paaaaaanieee tooooo byyyyylł moooommeeeennnnt.
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież14 marca 2016, 15:29
power xD
Odpisz
26 lutego 2021, 20:52
@adrian12098: of magic
Odpisz
10 października 2016, 17:08
Rak poniżej jest dobijający.
Odpisz
23 października 2016, 22:50
@baarts: o nie
Odpisz
7 marca 2016, 20:28
dobra strategia xd
Odpisz
5 lutego 2016, 20:39
dobry pomysł
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:26
xDDDD
Odpisz
10 stycznia 2016, 09:31
Hahahahahahahahahahahaha
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:34
hehłem ;)
Odpisz
13 października 2015, 21:45
Dobrze że nie Pieseła.
Odpisz
10 października 2015, 16:44
wtf lol hahahaXD
Odpisz
3 października 2015, 01:04
lol XD
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:53
xD
Odpisz
9 sierpnia 2015, 14:27
:) heh
Odpisz