Turystce pod Nowym Targiem zepsuł się samochód. Młody baca pomógł jej naprawić. Po naprawie zaproponowała zapłatę w naturze. Po fakcie rozmarzona turystka mówi do bacy:
- Baco! Wy chyba jesteście najlepszym kochankiem w okolicy!
- Eee, nie. Mój szwagier lepszy
- Dlaczego?
- Za młodych lat przelecielim wszystkie baby we wsi, a jak brakło to złapalim niedźwiedzicę w lesie i też żeśmy przelecieli.
- No i co?
- Potem przez rok szwagrowi miód przynosiła.
Z ogłoszeń:
"Sprzedam pozytywny wynik testu na koronowirusa.
Zapewnia 2 tygodnie spokoju bez odwiedzin żony, teściowej, kontroli ZUSu"
W restauracji gość mówi do kelnera:
- Proszę pana, ta zupa mi nie odpowiada!
- Rozumiem - opowiada kelner po chwili zastanowienia. - A często zdarza się panu rozmawiać z zupą?
Dwa psy, pudel miniaturka i owczarek spotykają się w szpitalu dla zwierząt. Owczarek pyta pudełka: A ty tu co robisz?
- Miałem pecha, nasikałem na dywan w salonie i państwo postanowili mnie uśpić. A ty?
- Zobaczyłem panią gdy pastowała podłogę, tyłek w niebo, żadnych majtek. Nie mogłem się powstrzymać!
- I co, teraz ciebie uśpią? - pyta pudełek.
- Nie, dlaczego dziwi się owczarek, maja mi tylko spiłować pazury...
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Słyszałem, że się ożeniłeś.
- Tak jakoś wyszło.
- Powidz, do kogo jest podobna Twoja żona?
- Wszyscy mówią że do Matki Boskiej.
- Serio? Pokaż jej zdjęcie.
- Patrz.
- O Matko Boska!!!
Mąż z żoną w kuchni. Za ścianą słychać krzyk sąsiada:
- Cholera jasna, pieprzone ciamajdy, ruszać się! Nie po to tyle zarabiacie!!!
Mąż raptem doznaje olśnienia:
- Rany boskie - mecz! Zapomniałem!
Komentarze
Odśwież4 lipca 2016, 16:36
uwaga pod spodem "dorośli" się kłócą
Odpisz
16 października 2016, 23:05
@Sebzer: wiesz, jeden "dorosły to maniak majtkrafta, a drugi "dorosły" to zagorzały fan CSA :)
Odpisz
12 marca 2015, 20:38
Sory, ale ja tam nie rozumiem tego. Po prostu ni czaję i koniec:-(
Odpisz
15 lipca 2015, 07:49
@milnow: po prostu dorosniesz do tego bo jak na razie to w minecrata grasz wiec chyba znam juz twoj wiek
Odpisz
18 czerwca 2017, 23:07
@VirtusPro_Milosz698: [chrząknięcie] przepraszam że się wtrącę ale wydaje mi się (mogę się mylić) że nie ma żadnego przedziału wiekowego przeznaczonego dla osób grających w minecrafta
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2019, 14:18
@VirtusPro_Milosz698: minecrafta obrażasz????!!!!
Odpisz