Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Pyta:
- Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, to jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?
- Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
- To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A ty, Krzysiu jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
- Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
- Lepiej, Krzysiu ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwe. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
Na co Jasiu odpowiedział:
- Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.
Zasady walki politycznej:
1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.
3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.
Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi:
- Spełnię twoje dwa życzenia.
Jasiu na to:
- Widzisz to drzewo?
- Tak.
- To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął.
Potem wróżka pyta:
- A drugie życzenie?
- Teraz go wyjmij.
Co wy tam robicie na tych lekcjach chóru?
- Pijemy wódkę i gramy w karty.
A kiedy śpiewacie?
- Jak wracamy do domu.
- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.
- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2015, 08:55
za te suchary dam ci puchary
Odpisz
8 czerwca 2019, 19:33
@molster: ciekawe skąd inspiracja na nicka?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 13:36
sorka ale tu tez są dzieci
Odpisz
8 lipca 2016, 16:21
@natalia32655: naprzykład ty :v
Odpisz
11 maja 2017, 19:43
@natalia32655: hmm a czy tak nie wygląda 1/3 tych dowcipów?
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2015, 12:24
PRZYJACIEL TO KU**S
Odpisz
28 marca 2015, 10:59
@Blowek007: ja mam 9 lat
Odpisz
7 maja 2015, 01:03
@Blowek007: O ja cie bym się ku*wa nie domyślił .
Odpisz
9 czerwca 2015, 13:52
@Nikonkaak: To ta strona nie jest dla Ciebie
Odpisz
11 maja 2017, 19:44
@Nikonkaak: to możesz włączyć gre edukacyjną a nie na jeja wchodzisz
Odpisz
28 marca 2015, 10:55
o co tu chodzi?
nie śmieszne
Odpisz
15 maja 2015, 19:51
@Nikonkaak:
chodzi o to co chłopak ma w spodniach xD
Odpisz
19 marca 2015, 20:02
Ale kicha! Do niczego!
Odpisz
13 maja 2015, 20:00
@milnow: nie rozumiesz
Odpisz
11 lipca 2015, 23:28
@milnow: Po prostu jesteś za młody by ogarnąć.
Odpisz
25 września 2015, 16:59
@milnow: wow, hejter atakuje...
Odpisz