Pewnego dnia przybiegłem do Tomka. Po lunchu gadaliśmy i podzielił się ze mną sensacją.
- Marek - powiedział - Beata i ja rozwodzimy się.
Byłem zdumiony.
- Dlaczego? Co się stało?! Wyglądaliście na szczęśliwą parę!
- No cóż - powiedział - odkąd się pobraliśmy, żona próbowała mnie zmienić. Oduczyła mnie picia, palenia, powrotów w środku nocy. Nauczyła mnie, jak się elegancko ubierać, oglądać dobrą sztukę, wyrobić sobie gust kulinarny, muzyczny i robić zapasy w sklepie.
- I co, jesteś teraz zgorzkniały, bo tak bardzo cię zmieniła?
- Nie, nie jestem zgorzkniały. Teraz jestem tak dobry, że ona na mnie nie zasługuje.
Jasio ogląda w telewizji mecz. Nagle przychodzi dziadek.
- Kto gra? - pyta.
- Austria - Węgry - odpowiada Jasio.
Na to odzywa się dziadek:
- A z kim?
Środek nocy. Gliniarz zatrzymuje samochód:
- Wie pan, jakimi zakosami jedzie pański samochód?
- Panie władzo, przepraszam. Wypiłem pół litra...
- To jeszcze nie powód, żeby dawać żonie prowadzić!
- Trudno mi zdiagnozować konkretną przyczynę dolegliwości, ale myślę, że to wina nadużywania alkoholu.
- Dobrze Panie doktorze, przyjdę gdy będzie Pan trzeźwy.
Dyrektor ZOO do pracownika:
- Jak to Panu żółw uciekł??
- Paaaaaanieee tooooo byyyyylł moooommeeeennnnt.
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2015, 18:44
This Dowcip Is Cool!
Odpisz
9 października 2015, 16:39
@Sonic159: Bo najważniejsze to unterstand the komunikat.
Odpisz
17 listopada 2018, 17:23
najważniejsze jest answering to old komentarze
Odpisz
6 czerwca 2021, 16:30
@kub405: najważniejsze is odkopać old comment
Odpisz
2 grudnia 2023, 20:41
@Spider007: najważniejsze is ciągnąć odkopywanie
Odpisz
31 stycznia 2017, 00:03
można.usłyszeć.też np. ,,Spi***alaj z mojej ziemi"
Odpisz
24 kwietnia 2016, 23:27
Świetne xD
Ja opowiem tera żarcik xD
Baba przychodzi do lekarza. Lekarz ją bada i mówi:
-Proszę ściągnąć całe ubranie. o.o
-No dobrze?... A gdzie mam je położyć?
-Tam, tam daleko koło drzwiami, tam obok mojego ubrania -,-
P S Wiem, troche słaby xD
Odpisz
17 lipca 2017, 23:26
@Marrijka: fajny, poprostu inni nie rozumieją o co chodzi :)
Odpisz
3 września 2017, 01:02
@Defcior: koło drzwiami?
Odpisz
2 października 2017, 16:37
@BetonowyMur: To uczucie gdy oglądasz dowcipy i znajdujesz swój komentarz
Odpisz
22 lutego 2016, 18:25
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
13 października 2015, 22:36
Swieta, mama jasia szykuje kolacje gdy przybiega jas i krzyczy:
- Mamo! Mamo! Choinka sie pali!
- Jasiu , nie mowi sie pali tylko swieci.
Po jakims czasie znowu przybiega:
- Mamo! Mamo! Firanki sie swiecą!
Odpisz
7 lipca 2015, 12:27
jakie dobre jestesi super typ
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:06
mega
Odpisz
24 czerwca 2015, 18:38
Świetne XD
Odpisz
10 czerwca 2015, 09:36
To dobre 😀
Odpisz
2 maja 2015, 08:48
XD.
Odpisz
1 maja 2015, 15:56
SUPER!!
Odpisz
9 kwietnia 2015, 16:41
często słysze to ostatnie
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:35
:D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 08:59
w końcu jakiś śmieszny dowcip oby tak dalej
Odpisz
22 marca 2015, 18:18
*heheszki i dławienie się*
Odpisz