Młoda nauczycielka zaraz po studiach po raz pierwszy przyszła do nowej pracy. Na jej lekcję pokazową przyszedł dyrektor i usiadł w ostatniej ławce za Jasiem. Młoda nauczycielka odwróciła się i napisała na tablicy zdanie "Ala ma kota"
- Dzieci, proszę przeczytać zdanie które napisałam.
- Tylko Jasio się zgłasza
- Tak Jasiu?
- Ale ma tyłek!
Nauczycielka zaczerwieniona:
- Jasiu, dostajesz uwagę!
A Jasiu zdenerwowany odwraca sie do tyłu i mówi:
- A ty jak nie wiesz, to nie podpowiadaj!!!
Niedźwiedź mówi:
- Jak ja zaryczę to wszystkie zwierzęta w lesie uciekają.
Na to lew:
- Jak ja zaryczę to wszystkie zwierzęta ze stepu uciekają.
Na to kurczak
- A jak ja kichnę to cały świat robi w gacie.
- Sąsiedzie, coś pan tak wczoraj wieczorem wrzeszczał na żonę?
- Bo nie chciała powiedzieć, na co wydała wszystkie pieniądze.
- A dlaczego pan jeszcze głośniej wrzeszczał dziś rano?
- Bo powiedziała.
Pacjent zwierza się psychoterapeucie:
- Mówi się, że hazard rujnuje życie, ale w moim przypadku sprawił, że nasza rodzina bardzo się do siebie zbliżyła.
- Jak to jest możliwe?
- To proste. Nasza sześcioosobowa rodzina musiała zamieszkać w kawalerce.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
Komentarze
Odśwież28 lutego 2016, 20:02
Niegrzeczny 😈 dyrektor
Odpisz
10 maja 2015, 20:37
nie rozumiem
Odpisz
Edytowano - 2 września 2015, 22:24
@julcia657: Chodzi o to, że nowa nauczycielka ma lekcję pokazową, i dyrektor przyszedł sprawdzić czy doborze się sprawuje więc usiadł na końcu sali (przed nim był Jasio) ,nauczycielka się odwraca a dyrektor mówi "ale ma dupę", Jasio to usłyszał i pomyślał że to podpowiedź więc wstał i to powtórzył ( tak wiem że pisze odp na stare kom. ale lubię xd) 👍👌👊✌😂😀😘
Odpisz
6 listopada 2018, 18:15
@KarmelciQ: na stare? xdd
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:02
@janektoziomal: No właśnie xD
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:08
@Cotosiestanelo: losowe niii?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:14
@janektoziomal: A nie, przeglądam najpopularniejsze i zawędrowałem aż tutaj
Odpisz
23 kwietnia 2019, 12:18
@Cotosiestanelo: uuu nc
Odpisz
2 maja 2019, 14:31
@janektoziomal: za to ja pozdrawiam z losowych
Odpisz
18 marca 2020, 07:41
@KarmelciQ: Stare??
Odpisz
21 marca 2020, 00:41
@BetonowyMur: nie lol nowe ez
Odpisz
21 marca 2020, 10:57
@janektoziomal: kekw
Odpisz
24 czerwca 2015, 18:39
heh :)
Odpisz
9 kwietnia 2015, 16:43
mój dyrektor też tam patrzy
Odpisz
15 maja 2015, 19:58
@kacperros12: aha
Odpisz
10 maja 2015, 20:38
aaaaaaa
Odpisz