- Kochanie, co byś powiedział, gdybyśmy wzięli ślub w Boże Narodzenie?
- Daj spokój! Po co mamy sobie psuć święta?
Spawacz Iwanow jest bardzo niezadowolony ze swoich rodziców. No, bo jak można było dziecku dać na imię Spawacz?
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.
- Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później - powiedziałam i wybyłam, ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie...
Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha.
Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. Oh, jak dobrze, jestem uratowana... - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.
Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:
- Taaaak A dlaczego, kochanie?
A on na to:
- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać...
Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.
Co łączy Bolesława Chrobrego i pokój syna?
I tu syn Mieszka, i tu syn mieszka.
Mąż z żoną baraszkują w sypialni. Zabierają się do tego bez pośpiechu, powoli budując romantyczny nastrój. Nagle zza ściany słyszą wkurzonego sąsiada:
- Co to ma być? Ruszać się, ślimaki jedne!
Trochę speszeni odsuwają się od siebie i z niepokojem patrzą dookoła, a zza ściany znowu:
- Jesteś facet czy pedał? No bierz ją! Bierz ją ku**a!
Żona na to:
- Ten stary zbok chyba nas podgląda. Zobacz czy ściana nie jest dziurawa.
I zaczyna się szukanie dziury w całym, ale na nic - mur jest solidny i szczelny niczym Durex Extra Safe.
Nadal zaniepokojeni, atmosfera jest już mocno zepsuta, ale w końcu inne uczucia biorą górę i para znów zaczyna się obściskiwać. A zza ściany znowu:
- No szybciej! Tyle kasy na was poszło, ciamajdy!
Żona od razu:
- O czym on gada? Ten psychol chyba podłożył nam tutaj kamerę!
I zaczyna się zaglądanie w każdy kąt, przestawianie mebli i panika, chcą już dzwonić na policję, kiedy nagle mąż łapie się za głowę.
- Nie dzwoń. Rany boskie, debil ze mnie, nie dzwoń! Mecz! Kompletnie zapomniałem!
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 marca 2022, 03:47
Moneta 1 rubel waży 3,25g
Funt to w przybliżeniu 454g
454÷3,25~140RUB
1RUB - 0,0091USD
140RUB - 1,27USD
14000 x
---------- = -----------
127 100
1400000=127x
x~11024
110,24÷140~0,79
0,0091x0,79~0,0072
W tym żarcie rubel jest warty 0,0072 dolara, około 21% mniej niż jest warty teraz. Już niewiele brakuje
(P.S. i tak pewnie coś pomieszałem)
Odpisz
8 grudnia 2022, 20:57
@Szczur00: aktualnie pewnie jest warty mniej niż wyliczyłæś
Odpisz
8 grudnia 2022, 21:07
@Loginamika04: Niestety Rosja się uchroniła przed sankcjami (których zresztą nikt nie respektuje) i rubel jest wart więcej niż przed wojną, ale na pocieszenie dołek osiągnięty 7 i 9 marca wynosił dokładnie 0,0072USD, czyli funt rubli kosztował dolara.
Odpisz
8 grudnia 2022, 21:09
@Szczur00: ciekawe. Niech zgadnę, rozszerzona matematyka?
Odpisz
8 grudnia 2022, 21:10
@Loginamika04: Zgadza się, choć swoich umiejętności rozszerzonymi bym nie nazwał.
Odpisz
8 grudnia 2022, 21:12
@Szczur00: ale inteligencja wyraźnie na to wskazuje. I elokwencja. Dużo czytasz
Odpisz
1 grudnia 2022, 13:51
Ciekawe czy admin to kiedyś przepuści
Odpisz
6 grudnia 2022, 08:35
@PanPiernik: o
Przepuścił
Odpisz
6 grudnia 2022, 08:17
zarobią podwójną kasze
Odpisz