U lekarza:
- Ma pan problemy z alkoholem?
- Nie. Mam własny destylator.
W szpitalu, szczęśliwy ojciec wciąż robi zdjęcia swojemu, dopiero co narodzonemu synkowi.
- To pewnie pana pierwsze dziecko? - zapytała pielęgniarka.
- Nie, trzecie, ale pierwszy aparat cyfrowy!
Na łożu śmierci leży stary człowiek. Wokół gromadzi się cała rodzina. On otwiera oczy i zaczyna słabym głosem:
- Tobie żono chcę dać w spadku sto tysięcy złotych,
- Tobie córko osiemdziesiąt tysięcy,
- Tobie synu tyleż samo,
- Tobie kochany wnuku pięćdziesiąt tysięcy.
Wszyscy z żalem, miłością, ale i ze zdziwieniem spojrzeli na dziadka, a gdy w pewnym momencie odwrócili od niego wzrok i zajęli się sobą, dziadek przymknął oczy i wyszeptał:
- Chcę, chcę, tylko skąd k***a wziąć?
Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.
- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.
- Dzisiaj taki piękny dzień, środek tygodnia, słońce, woda, złoty piasek...
- Nie filozofuj tylko napełniaj betoniarkę!
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 11:33
Za górami za lasami
Żył Bin Laden z Talibami
Zamiast escape wvisnął enter
I rozjejbał world trade center
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:43
Tryusznik rzeczywiście, a reszta - gówna prawda
Odpisz
31 sierpnia 2021, 14:54
Kisne
Odpisz
8 stycznia 2019, 21:47
I think rush B
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:06
Odpisz
21 lipca 2018, 18:57
Żartowanie sobie z tragedii, przez którą zginęło ponad tysiąc ludzi nie jest śmieszne. Przynajmniej dla mnie.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 16:07
@Tryusznik:
Odpisz
31 grudnia 2018, 02:03
@Tryusznik: tylko ciebie to nie śmieszy.
Odpisz
1 lipca 2021, 00:37
@Tryusznik: po prostu nie masz poczucia humoru
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:46
@Drag_on: wow, musiałem czekać aż 3 lata żeby mi to ktoś uświadomił, dzięki
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:48
@Tryusznik: to będzie 100zł
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:48
@Drag_on: gotówką, przelewem, blikiem
Dokładniej
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:49
@Tryusznik: gotówka, na miejscu
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:51
@Drag_on: dobra to ty tam czekaj, a ja podjadę uberem, tylko najpierw na kebsa skoczę
Odpisz
11 sierpnia 2021, 09:52
@Tryusznik: ąąąąaaaąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą złodziejstwoąąąąąaaą
Odpisz
22 lutego 2022, 11:33
@Tryusznik: Polecam wyjąć kija z dupy
Odpisz
22 lutego 2022, 12:13
stary co się odpalił 3 lata za późno
Odpisz
22 lutego 2022, 15:01
@Tryusznik: Jeszcze jak!
Odpisz
30 września 2025, 23:01
@Tryusznik: no właśnie. I gdzie taka tragedia nie jest śmieszna
Odpisz
6 października 2025, 23:54
@ZiemniakWaszPan: a tu stary się odpalił po 7 latach, mocne
Odpisz
5 października 2017, 21:07
Ciekawa rymowanka
Odpisz
31 lipca 2016, 22:18
Padłam :D
Odpisz
29 lipca 2016, 12:47
Śmiechowe.
Odpisz
5 grudnia 2015, 10:04
Zajefajne
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:25
było obrazkowe a napisanie tego co ktoś napisał nie jest specjalnym wysiłkiem
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2021, 02:38
@matiExtreme: Było - było
Śmieszne - śmieszne
Koniec kropka.
Odpisz
1 lipca 2021, 00:38
@XaVery: hotel - Trivago
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:43
EXTRA ZIOMECZKI !!!
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:24
Dowcipem bym tego nie nazwał, ale ładny wierszyk.
Odpisz