Do baru wchodzą Polak, lisek i...

Do baru wchodzą Polak, lisek i Niemiec
- Czego byś się napił? - pyta się barmanka liska
- Nie wiem, ja tu jestem z powodu autokorekty - odpowiedział lisek

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar jakitygrys

4 marca 2024, 00:18

O kurde, zawrót. Czyli miał być "Rusek" ?

Avatar Oliwier256

20 października 2021, 09:07

Aaa, lisek= Rusek :D

Avatar pewienktosktoniemaglosu

3 maja 2022, 13:38

@Oliwier256: wow aleś ty mądry (to nie ironia) Gratuluje Oliwierze Dwieście Piędziesiąty i Szusty

Avatar IkarAviator

6 maja 2022, 12:06

@pewienktosktoniemaglosu: Totalnie nie ironia. A w szczególności to szósty przez u

Avatar pewienktosktoniemaglosu

6 maja 2022, 19:23

@IkarAviator: nie skądże taki wniosek Ikarze Aviatorze?

Avatar pmackowiakopl

14 grudnia 2022, 08:17

Avatar pmackowiakopl

3 stycznia 2023, 17:38

@Oliwier256: racja nie wątpliwa racja

Avatar IkarAviator

6 maja 2022, 12:03

Jak raz żart, który naprawdę mnie rozbawił

Avatar nie_kosmita

Edytowano - 3 maja 2022, 22:21

Z powodu sankcji na rosję

Avatar Pingas99

3 maja 2022, 18:39

Sprytne, bardzo sprytne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Jasiu siedzi w parku a przy nim kobieta w ciąży.
Jasiu nie wytrzymuje i pyta:
- A co pani tam ma?
- Dzidziusia.
- A kocha go pani?
- Oczywiście.
- To dlaczego go pani zjadła?

Zobacz cały dowcip

Moja teściowa złamała ostatnio nogę. Z braku miejsc na ortopedii postanowiono, chwilowo, umieścić ją na oddziale dla ludzi w śpiączce. Po godzinie większość pacjentów uciekła, nie mogąc dłużej znieść jej pie*dolenia.

Zobacz cały dowcip

11 września rano Saddam Husajn dzwoni do prezydenta Stanów Zjednoczonych:
- Bardzo mi przykro z powodu tej tragedii. To były wspaniałe budynki. Chciałem zapewnić, że nie mamy z tym nic wspólnego.
Zdziwiony Bush pyta:
- Jaka tragedia, jakie budynki?
Husajn na to:
- A która u was jest godzina?
- Ósma rano - odpowiada Bush.
A Husajn na to:
- A to ja zadzwonię później.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.

Zobacz cały dowcip

Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?

Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP

A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa

Zobacz cały dowcip

Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu

Zobacz cały dowcip