Jasiu siedzi w parku a przy nim kobieta w ciąży.
Jasiu nie wytrzymuje i pyta:
- A co pani tam ma?
- Dzidziusia.
- A kocha go pani?
- Oczywiście.
- To dlaczego go pani zjadła?
Moja teściowa złamała ostatnio nogę. Z braku miejsc na ortopedii postanowiono, chwilowo, umieścić ją na oddziale dla ludzi w śpiączce. Po godzinie większość pacjentów uciekła, nie mogąc dłużej znieść jej pie*dolenia.
11 września rano Saddam Husajn dzwoni do prezydenta Stanów Zjednoczonych:
- Bardzo mi przykro z powodu tej tragedii. To były wspaniałe budynki. Chciałem zapewnić, że nie mamy z tym nic wspólnego.
Zdziwiony Bush pyta:
- Jaka tragedia, jakie budynki?
Husajn na to:
- A która u was jest godzina?
- Ósma rano - odpowiada Bush.
A Husajn na to:
- A to ja zadzwonię później.
- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
Komentarze
Odśwież4 marca 2024, 00:18
O kurde, zawrót. Czyli miał być "Rusek" ?
Odpisz
20 października 2021, 09:07
Aaa, lisek= Rusek :D
Odpisz
3 maja 2022, 13:38
@Oliwier256: wow aleś ty mądry (to nie ironia) Gratuluje Oliwierze Dwieście Piędziesiąty i Szusty
Odpisz
6 maja 2022, 12:06
@pewienktosktoniemaglosu: Totalnie nie ironia. A w szczególności to szósty przez u
Odpisz
6 maja 2022, 19:23
@IkarAviator: nie skądże taki wniosek Ikarze Aviatorze?
Odpisz
14 grudnia 2022, 08:17
@Oliwier256: :D
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:38
@Oliwier256: racja nie wątpliwa racja
Odpisz
6 maja 2022, 12:03
Jak raz żart, który naprawdę mnie rozbawił
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2022, 22:21
Z powodu sankcji na rosję
Odpisz
3 maja 2022, 18:39
Sprytne, bardzo sprytne.
Odpisz