Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież8 października 2020, 10:59
Breżniew wzywa ludzi z KGB.
- Zróbcie porzadek z tymi zmianami czasu ! dzwonię do królowej brytyjskiej z życzeniami urodzinowymi, a tam mówią, ze urodziny miała wczoraj. Dzwonię do Watykanu z kondolencjami po zamachu a tam jeszcze zamachu nie było !
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:57
Nie kumam XD
Odpisz
21 grudnia 2018, 07:55
@AhadiTheLioness: to po co to pisałeś?
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:45
@AhadiTheLioness: XD jest to graficzne przedstawienie momentu, kiedy coś nas bawi
Teraz już kumasz XD?
Odpisz
11 stycznia 2019, 15:55
a Ty po co pisałeś że on pisał?
Odpisz
12 stycznia 2019, 20:51
@Rafcio3326: żeby nie mógł usunąć
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:02
dobre
Odpisz