Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2022, 19:07
Podchodzi dziennikarz obok bezdomnego żaebrzacego na ulicy i zadaje pytanie
- Czy mówi cos panu nazwisko Balcerowicz ?......
Odpisz
16 stycznia 2022, 10:09
@MarekKlosowski: gdzie śmieszne?
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:12
@Ameron: To zalezy ile czytelnik ma lat :)
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:19
@MarekKlosowski: obwinianie za swoje nieudolności życiowe człowieka który robił coś tam przeszło 30 lat temu jest niedorzeczne.
Równie dobrze ja mógłbym zrzucić odpowiedzialność za swoje niepowodzenia na, nie wiem, obecny rząd bo wprowadza głupie prawa :)
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:26
@Ameron: Wiele osób smieje się z obecnego rządu, a dawny minister Slawomir Nowak chętnie by zapłacił, gdyby móglby zobaczyc premiera Morawieckiego.
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:35
@MarekKlosowski: Ale po co ma płacić? Przecież jego wizerunek jest dostępny publicznie bez żadnych problemów, za darmo.
I nie pojmują co to ma do tego o czym wcześniej była mowa. Że Morawiecki to jakiś geniusz i Nowak chciałby go mieć jako swojego człowieka?
Nie wiem, rozjaśnij moje wątpliwości.
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:39
@Ameron: Rozjasniam. Minister Nowak odsiaduje wyrok :)
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:46
@MarekKlosowski: Wyrok? ale przecież jeszcze nie zapadł wyrok z tego co mi wiadomo.
Odpisz
22 stycznia 2022, 17:51
@Ameron: Czyli siedział i dopiero czekał na wyrok :) Ciekawe :) Gorzej jak zamkną tych, którzy go wypuścili :) W Niemczech hitlerowskich rozliczali pracowników sadownictwa za wyroki :)
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 17:55
@MarekKlosowski: Biedni sadownicy, nie dość, że muszą pilnować jabłonek i grusz, to jeszcze ich rozliczają za wyroki :)
Odpisz
22 stycznia 2022, 18:02
@przemek1ni: Ano właśnie :) Od 30 lat jabłka, wiśnie, porzeczki po 30 gr za kg, po 70 groszy, po zlotówce - tyle dostaej rolnik - a w warszawskich sklepach po kilka zł za kilogram. I teraz sadownicy strajkują, bo podatki treba płacic. Nagram sobie ich lamenty o upadku demokracji i zrobię z tego dzwonek, będzie mi przyjemniej rano do pracy wstać :)
Odpisz
20 grudnia 2021, 13:29
no tak było
nie zmyślam
Odpisz