Do McDonalda wchodzi małżeństwo staruszków (ok. 90 lat). Babcia siada przy stoliku, a Dziadek idzie zamówić zestaw (pepsi, hamburger i frytki). Dziadek siada przy stoliku, bierze dwa kubeczki i patrząc nalewa do nich równiutko po połowie, następnie bierze frytki i robi dwie równiutkie porcje, następnie wyjmuje nożyk i kroi równiutko hamburgera na pół.
Całą tą sytuację obserwuje student, żal mu się ich zrobiło podchodzi i mówi:
- Przepraszam, że przeszkadzam, ale może kupić państwu drugi taki zestaw?
Babcia:
- Bardzo pan uprzejmy, ale dziękujemy, jesteśmy małżeństwem od 70 lat i my się tak wszystkim po równo dzielimy.
Student odchodzi, ale zauważa, że babcia siedzi cichuteńko, a dziadek się zajada. Podchodzi znowu i pyta:
- Dlaczego pani nie je?
Babcia na to:
- Czekam na zęby.
U wróżki:
- Pani mąż umrze tragicznie...
- To wiem, ale chcę wiedzieć czy mnie uniewinnią?!
Mąż z żoną są na zakupach.
Żona: Kochanie, patrz, jakie fajne buty znalazłam! Tylko zapomniałam portfela...
Mąż sięga po swój, żonka już się cieszy.
- Ile te buty? - pyta.
- 700.
Mąż daje jej 50 złotych i mówi:
- To weź taksówkę i leć po portfel.
Jak nazywa się ochroniarz ochraniający celebrytów?
Bronisław.
- Panie doktorze, mam depresję.
- Najskuteczniejszym lekarstwem na depresję jest zanurzyć się po uszy w robocie.
- Ale ja beton mieszam.
Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola
Komentarze
Odśwież10 lutego 2021, 17:04
To ma, sens.
Odpisz
4 kwietnia 2022, 23:50
@kajba: PONAD ROK W POCZEKALNI
Odpisz
15 kwietnia 2022, 10:22
@BloodyEyes: dowcipy zawsze się długo kiszą
Odpisz
15 kwietnia 2022, 16:34
@Legnicki: ale ponad rok?
Odpisz
16 kwietnia 2022, 08:46
@BloodyEyes: Moje tyle czekały.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 20:05
o kurde, przeszło
Odpisz
4 kwietnia 2022, 11:10
Bo łojciec doznał kontuzji umysłu w '70 i nie mógł więcej łobliczać
Odpisz
4 kwietnia 2022, 08:53
Tymczasem mongolski śpiewak w dziale dowcipów:
Odpisz
1 lipca 2021, 17:11
a dowcip nadal w poczekalni
Odpisz
3 lipca 2021, 20:08
@czlowiekjasiolec: taki urok dowcipów
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:56
@Oliwier256: przeszło na główną
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:58
@czlowiekjasiolec: długo mu to zajęło
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:53
@Oliwier256: dziwne. Na moim profilu wciąż wyświetla się, że jest w poczekalni, mimo, że dostałem powiadomienie, że przeszło.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:54
@Oliwier256: sprawdziłem i nie ma go na głównej. coś się musiało zepsuć z powiadomieniem
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:55
@czlowiekjasiolec: może napisz do admina w tej sprawie?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 11:59
ale rozkmina
Odpisz