- Czemu dzieci w Afryce nie...

- Czemu dzieci w Afryce nie biorą leków?
- Bo nie mają czym popić

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar tenhistoryk

30 stycznia 2021, 21:52

suche

Avatar LukeIztmi

30 maja 2021, 17:47

@tenhistoryk: jak dzieci w afryce.

Avatar Mimikkyu

11 czerwca 2023, 18:24

@tenhistoryk: też nie masz czym popić?

Avatar Leonardox11

14 maja 2021, 11:51

nie śmieszne

Avatar twardalyzka

23 lutego 2021, 07:12

To nie jest temat do żartów

Avatar Anei_to_nawet_nie_ja

11 stycznia 2021, 03:16

To jest jedna z tych rzeczy z których śmiać sie nie powinno ale i tak to robimy

Avatar kajusienka

30 grudnia 2020, 12:33

BO W AFRYCE JEST BIDA XD

Avatar Karolix08

29 grudnia 2020, 23:40

-bo nie wolno brać leków na pusty żołądek

Avatar Hello_pati

23 września 2020, 00:11

Lepsze byłoby bez pierwszego zdania

Avatar Hello_pati

29 grudnia 2020, 13:31

@Hello_pati: O i już go nie ma

Avatar kamelond

29 grudnia 2020, 20:26

@Hello_pati: Jakie pierwsze zdanie było.

Avatar Hello_pati

29 grudnia 2020, 20:55

@kamelond: Chyba "rozmawia dwóch kumpli" albo coś w ten deseń

Avatar kotbozydala

29 grudnia 2020, 09:32

okrutnik

Avatar NesquikBoi

23 września 2020, 00:03

niektórych nie trzeba popijać ale i tak dobre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Kochanie, gdzie byłeś?
- Biegałem.
- A czemu koszulka sucha, a spodenki mokre?
- Nie dobiegłem.

Zobacz cały dowcip

W przerwie meczu piłki nożnej trener mówi do swoich graczy.
- Nie myślcie, że jestem przesądny, ale przy stanie 0:13 zaczynam wątpić w nasze zwycięstwo.

Zobacz cały dowcip

- Jak naukowo nazywa się strach przed utratą pracy?
- Kredyt hipoteczny.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.

Zobacz cały dowcip

- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!

Zobacz cały dowcip

Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?

- Wybudowali Seul.

Zobacz cały dowcip