- Czemu dzieci w Afryce nie...

- Czemu dzieci w Afryce nie biorą leków?
- Bo nie mają czym popić

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar tenhistoryk

30 stycznia 2021, 21:52

suche

Avatar LukeIztmi

30 maja 2021, 17:47

@tenhistoryk: jak dzieci w afryce.

Avatar Mimikkyu

11 czerwca 2023, 18:24

@tenhistoryk: też nie masz czym popić?

Avatar Leonardox11

14 maja 2021, 11:51

nie śmieszne

Avatar twardalyzka

23 lutego 2021, 07:12

To nie jest temat do żartów

Avatar Anei_to_nawet_nie_ja

11 stycznia 2021, 03:16

To jest jedna z tych rzeczy z których śmiać sie nie powinno ale i tak to robimy

Avatar kajusienka

30 grudnia 2020, 12:33

BO W AFRYCE JEST BIDA XD

Avatar Karolix08

29 grudnia 2020, 23:40

-bo nie wolno brać leków na pusty żołądek

Avatar Hello_pati

23 września 2020, 00:11

Lepsze byłoby bez pierwszego zdania

Avatar Hello_pati

29 grudnia 2020, 13:31

@Hello_pati: O i już go nie ma

Avatar kamelond

29 grudnia 2020, 20:26

@Hello_pati: Jakie pierwsze zdanie było.

Avatar Hello_pati

29 grudnia 2020, 20:55

@kamelond: Chyba "rozmawia dwóch kumpli" albo coś w ten deseń

Avatar kotbozydala

29 grudnia 2020, 09:32

okrutnik

Avatar NesquikBoi

23 września 2020, 00:03

niektórych nie trzeba popijać ale i tak dobre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Do radia dzwoni słuchaczka:
- Znalazłam dziś na ulicy portfel. W środku był tysiąc złotych i prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski.
I w związku z tym mam wielką prośbę...
byście puścili panu Stasiowi jakąś fajną piosenkę.

Zobacz cały dowcip

Hillary Clinton złamała rękę poślizgnąwszy się w wannie w hotelu w Indiach. Putin już trzeci dzień udaje, że nie miał z tym nic wspólnego.

Zobacz cały dowcip

Wraca ojciec do domu po ciężkim dniu.
- Cześć, córuś. Masz nowe spodnie?
- Nie.
- Włosy przefarbowałaś?
- Nie.
- No, to co jest?!
- Jestem jej chłopakiem, Kaśka jest w łazience.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu

Zobacz cały dowcip

Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.

Zobacz cały dowcip

- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.

Zobacz cały dowcip