Jest Wigilia. Cała rodzina już jest. Wszyscy czekają na pierwszą gwiazdkę.
*nagłe pukanie do drzwi*
Ojciec: *otwiera*
- Kto tam?
- Zbłąkany wędrowiec. Czy jest dla mnie miejsce?
- Jest.
- Czy mogę skorzystać?
- Nie.
- Dlaczego?
- Bo tradycja mówi, że musi być puste.
W Polsce 45% ludzi chodzi na wybory.
Kiedy znowu nie będzie wam się chciało iść na głosowanie, pamiętajcie, że w Gambii frekwencja wynosi 65%, a 60% mieszkańców to analfabeci.
Co to jest agresja?
- Jest to każda wojna nieuzgodniona ze Stanami Zjednoczonymi albo Unią Europejską.
W fizyce czarnej dziury jest coś takiego - horyzont zdarzeń. Przekraczając go, nigdy nie będzie wiadomo, co się za nim dzieje.
U ludzi odpowiednikiem jest litr wódki na łeb.
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.
Komentarze
Odśwież27 listopada 2025, 05:55
Nie ma to jak trafić na "Janusza". Bo łone to we wigilię wynosiły se cały stół na pole żeby mieć tradycyjne "sianko" pod tem łobrusem !
Odpisz
3 sierpnia 2020, 16:02
Byyyyyyyyyyyyyyyyyyło
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:23
@JestemNormikiem: Że co byyyyyyyyyyyyyyyyło?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:24
a jak myślisz?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:24
@JestemNormikiem: nwm mogę ci wysłać zaproszenie do listy kontaktów?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:25
nie zgadłeś
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:25
@JestemNormikiem: wysłane
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:27
zaakceptowałem
Odpisz