- Słyszeliście o elektryku, który złapał za niewłaściwy kabelek i zginął na miejscu?
- Podobno nie wytrzymał napięcia.
Motocyklista jadący z dużą prędkością zobaczył przed sobą oposa. Starał się jak mógł, żeby go ominąć, ale przy takiej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony opos przekoziołkował i upadł na asfalt i jak to opos zaczął udawać martwego. Motocyklista, poruszony wyrzutami sumienia, zatrzymał się i wrócił po oposa. Ponieważ wyglądało na to, że opos żyje, zabrał go z drogi i zawiózł do schroniska. Tam umieszczono go w klatce, włożono do niej trochę pożywienia i wodę w miseczce. Rano opos ocknął się. Popatrzył na wodę, popatrzył na jedzenie, popatrzył na pręty klatki przed sobą i mówi:
- Niech to diabli! Zabiłem motocyklistę.
Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały?
1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem.
2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj.
3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem.
- Podobno Janek zginął w pożarze leśniczówki?
- Zawsze chciał być zapalonym myśliwym.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Komentarze
Odśwież15 marca 2020, 17:11
Co to robi na głównej xD
Odpisz
15 marca 2020, 18:55
@darcus: Mem z 2013, ciekawe ile gnił
Odpisz
15 października 2022, 19:26
@darcus: przetransportowalem na jeja wszystkie kawały które wymyśliłem,w życiu i wrzuciłem do sieci.
Strona na którą wrzucałem nie istnieje od roku.
Odpisz
22 maja 2020, 22:20
Anon:Proszę pana zostawił pan walizkę
Anon:Czemu pan biegnie ?
???: Allach akbar
Odpisz
16 marca 2020, 02:25
To jest allachu akbar i samo w sobie znaczy allach jest większy I nie znaczy nic terrorystycznego. Jest to krzywdzący Zart... Ale tak czy siak zajebisty I leżę na podłodze ze śmiechu...
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2020, 00:35
@Demetrix: Nie, to dosłownie znaczy "Bóg/Allah jest wielki", a zapisy pojawiają się różne, "Allahu Akbar" to sposób wymowy Takbiru.
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz