Dwaj koledzy:
- Wiesz, dzisiaj się przejęzyczyłem.
- Tak? A co się stało?
- Żona kupiła sobie nową torbę, a ja zamiast powiedzieć, że ma fajną torbę, powiedziałem: "Ale masz fajną mordę."
- Taa, faktycznie, źle to wyszło. A wiesz, że ja też się niedawno przejęzyczyłem. Kiedyś przy śniadaniu chciałem powiedzieć: "Podaj mi sól, kochanie", a powiedziałem: "Zmarnowałaś mi życie, ty stara krowo."
- Tato, co to jest GPS?
- Mówi Ci gdzie jechać i jak.
- Jak mama?
Kobieta chwali się sąsiadce:
- Doprowadziłam do tego, że mój mąż pali tylko po dobrym obiedzie.
- To pięknie! Jeden papieros na rok jeszcze nikomu nie zaszkodził...
Przy rodzinnym stole:
- Ania! wygrywasz mieszkanie i 20 tysięcy złoty!
- Michał, wygrałeś działkę i samochód!
- Janek wygrałeś...
- Adam, to naprawdę nie jest dobry sposób na czytanie testamentu.
Wchodzi do lokalu facet z koszykiem, siada za barem i zamawia:
- Poproszę dwie setki - jedna normalnie, druga - w naparstek.
Kelner trochę się zdziwił, ale nalał. Na to gość wyciąga z koszyka faceta wzrostu ok. pół metra. Posadził go obok siebie na ladzie, golnęli sobie i facet mówi:
- Jeszcze po jednym.
Kelner znowu nalał, wypili, nie wytrzymał i pyta:
- Przepraszam, że tak pytam, ale co się temu panu stało, że jest pan taki mały?
- Byliśmy w Afryce - odpowiada gość - i w takiej jednej wiosce powiedział do faceta, jak to było Wacek? Aha, że jest dupa nie czarownik.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2020, 11:33
And vhen he voke up, his skeleton vas mizing, und ze doktor vas never heard from again!! Anyvay zats how I lost my medikal licence.
Odpisz
18 kwietnia 2020, 22:05
@Juliusz_Cezar: co to za język?
Odpisz
18 kwietnia 2020, 22:11
@lukeniu666: to jest chyba jakiś łamany niemiecki
Odpisz
19 kwietnia 2020, 08:49
@Jejakpl89: Nie wiem jak napisac niemiecki akcent wiec kazde w zmieniłem na v i każde th na z i czasami s na z
Odpisz
19 kwietnia 2020, 08:50
@Juliusz_Cezar: Btw dla niekumatych to jest z meet the medic
Odpisz
19 kwietnia 2020, 08:57
@Juliusz_Cezar: no ale jednak "vhen" ma swój odpowiednik w niemieckim jako wann tak samo And - und
a jednak "he" to jest er
Odpisz
19 kwietnia 2020, 08:59
@Jejakpl89: Ale to jest po, uwaga słowo klucz, ANGIELSKU, I TYLKO AKCENT JEST DEUTSCH, capiche?
Odpisz
19 kwietnia 2020, 09:04
@Juliusz_Cezar: nigdzie o tym nie napisałeś, więc uwaga, dopiero teraz mnie o tym poinformowałeś, że jest to w języku angielskim. Wystarczyło napisać to po prostu po angielsku i zrobić dopiske - czytać z niemieckim akcentem. Akurat niemiecki akcent w angielskim łatwo wywołać
Odpisz
19 kwietnia 2020, 09:10
@Jejakpl89: Wazniejsze jest zeby żart był śmieszny, nie musi być zrozumiały dla każdego
Odpisz