Stoi gostek i ogląda biustonosze. Podchodzi ekspedientka.
- Mogę w czymś pomóc?
- No tak, ja tego... chciałem... no chciałem kupić biustonosz dla mojej żony. - wydukał facio.
- A jaki rozmiar biustu ma pana żona?
- Co?
- No jaki rozmiar biustu... Biustonosz kupuje się według wielkości biustu, są rozmiary.
- Ale ja nie wiem...
- A jakie piersi ma żona? Jak melony? Jak jabłka? Jak jajka?
Przez oblicze gostka przeleciał wyraz zrozumienia.
- Jak jajka. Sadzone.
To smutne, jak dzieciaki tracą czas, siedząc w Internecie. Kiedy ja byłem w ich wieku, ciągle siedziałem na podwórku. Rzucaliśmy w siebie kamieniami, okradaliśmy sklepiki, paliliśmy wyrzucone kiepy, a raz nawet napiłem się benzyny...
Spotyka się dwóch starych przyjaciół:
- Słyszałem, że podobno się ożeniłeś.
- Tak, dobrze słyszałeś.
- Pewnie musisz być teraz bardzo szczęśliwy.
- Muszę.
Przyszła mężatka pyta swoją koleżankę:
- Jaki prezent kupił ci twój narzeczony przed ślubem?
- Widzisz tego szmaragdowego cadillaca zaparkowanego przed domem?
- Widzę.
- Podoba ci się jego kolor?
- Bardzo.
- Nie za jasny?
- Nie.
- A może trochę za ciemny?
- Nie! W ogóle jest fantastyczny.
- No to kupił mi garnki dokładnie w tym samym kolorze.
Przychodzi do zegarmistrza rozżalony klient.
- Proszę Pana! Zegarek, który u pana kupiłem pół roku temu, już się popsuł i jest do wyrzucenia. A zapewniał mnie pan, że będzie mi służył przez całe życie.
- Zgadza się ale Pan wtedy bardzo źle wyglądał...
- Trudno mi zdiagnozować konkretną przyczynę dolegliwości, ale myślę, że to wina nadużywania alkoholu.
- Dobrze Panie doktorze, przyjdę gdy będzie Pan trzeźwy.
Klasa maturalna, lekcja języka polskiego. Nauczycielka rozdaje uczniom kartki i mówi:
- Dzisiaj napiszecie wypracowanie na temat "Sytuacja gospodarcza w naszym kraju". Tym słabszym z ortografii odrazu przypominam, że ch*jowa pisze się przez u otwarte...
Komentarze
Odśwież7 listopada 2019, 17:20
Elo
Odpisz
7 listopada 2019, 17:19
Odpisz
4 listopada 2019, 13:09
Płaska? OvO
Odpisz
4 listopada 2019, 16:12
@darcus: z małym wybrzuszeniem ale tak
Odpisz
4 listopada 2019, 16:44
@Fenekin582: Awwwww, uwielbiam płaskie! Są takie słodkieee...
Odpisz
4 listopada 2019, 20:33
@darcus: zwlaszcza jak są niźsze niż ty sam wtedy to jest takie awww
Odpisz
4 listopada 2019, 20:59
@Fenekin582: OvO
Odpisz
4 listopada 2019, 22:19
@darcus: awww i ahhh no poprostu uricze i wspaniałe
Odpisz
4 listopada 2019, 22:22
@Fenekin582: Taaak! ^^
Odpisz
5 listopada 2019, 06:33
@darcus: ale rzadko kiedy się taką spotyka
Odpisz
5 listopada 2019, 06:44
@Fenekin582: Luuuuzik. Mi wystarczy moja. Płaskowce można zostawić w sferze fantazji. Ewentualnie borno, jak kogoś to kręci.
Odpisz
5 listopada 2019, 15:40
@darcus: moja jest taka OvO
Odpisz
5 listopada 2019, 16:00
@Szoniko400: Awwwww. Powiedziałbym że ci zazdroszczę, ale moja jest najlepsza ^^
Odpisz
5 listopada 2019, 16:35
@darcus: a mnie wlasnie taka moja płaska rzuciła takia cute
Odpisz
5 listopada 2019, 16:52
@Fenekin582: współczuję
Odpisz
5 listopada 2019, 16:53
@Szoniko400: Powiedziałbym że zazdroszczę, ale moja jest najlepsza ^^
Odpisz
5 listopada 2019, 18:32
@darcus: no wiesz każdy tak m9wi o swojej
Ja tak myślałem o swojej póki zemna nie zerwała przez telefon
Odpisz
5 listopada 2019, 20:53
@Fenekin582: No widzisz
Widać nie była najlepsza
Moja jest
Odpisz
5 listopada 2019, 22:46
@Fenekin582: moja właśnie 10 minut temu ze mną zerwała przez telefon...
Odpisz
5 listopada 2019, 22:50
@Szoniko400: Ugh
Przykro mi bardzo...
:c
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2019, 22:54
@darcus: nie ma co, stało się to się stało
Odpisz
5 listopada 2019, 22:55
@Szoniko400: No okej...
Odpisz
6 listopada 2019, 14:01
@Szoniko400: współczuje znam ten ból ja ze swoją pisałem następnego dnia jeszcze bo myślałem że jeszcze to jakoś uratuje ale dowiedziałem się że byłem jedyną osoba w tym związku która tu wyznawała jakieś uczucia bo ona nie czula nic i napisała że chciała by zostać przyjaciółmi
Odpisz
6 listopada 2019, 16:48
@Fenekin582: o nie friendzone tylko nie to
Odpisz
6 listopada 2019, 18:30
@Szoniko400: 1 dzień po zerwaniu i poinformoeaniu że cały ten czas mnie nie kochała
To dopiero dobija
Odpisz
19 października 2019, 00:42
https://dowcipy.jeja.pl/9371,kowalski-kupuje-zonie.html
Odpisz