Są dwa okopy: niemiecki i polski.
I tak walczą ze sobą, strzelają do siebie, ale jak na razie żadna ze stron nikogo nie trafiła. Aż wreszcie jeden z Polaków powiedział:
- Te, jakie jest najpopularniejsze imię niemieckie?
- Hmmmm... Może Hans?
- O! Dobre! Krzykniemy Hans i może jakiś jeleń się wychyli to go zastrzelimy. No i wołają:
- Hans!
- Ja!? - Szwab się wychylił... JEB! Dostał kulkę.
- Hans!
- Ja!? - JEB! Następny...
- Hans!
- Ja!? - JEB!
I tak ich powybijali, zostało tylko kilku... Siedzą te szwaby i myślą:
- Może my tez tak zrobimy?
- Ja! Jakie jest popularne imię polskie?
- Może Zdzichu?
- Ja gut!
I ryczą:
- Zdzichu!
- (cisza)
- Zdzichu!
- (cisza)
- Zdzichu!
- Zdzicha nie ma, jest na wakacjach... To ty Hans?
- Ja!
- JEB
- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.
Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...
Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi:
- Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu?
- Tak, ale my już tego nie doczekamy.
- Ale może nasze dzieci...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.
*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 23:05
Hans
Odpisz
27 kwietnia 2021, 21:04
Hans!
Odpisz
23 września 2021, 20:43
@Loginamika04: Ja!
Odpisz
9 stycznia 2022, 22:58
@polishplayer21: *jeb*
Odpisz
10 stycznia 2022, 07:28
Hans!
Odpisz
10 stycznia 2022, 14:22
@Loginamika04: Ja!
Odpisz
10 stycznia 2022, 14:26
@polishplayer21: *jeb*
Odpisz
10 stycznia 2022, 23:48
@Loginamika04: Hans!
Odpisz
11 stycznia 2022, 14:19
Ja!
Odpisz
11 stycznia 2022, 14:41
@polishplayer21: *jeb*
Odpisz
22 lipca 2022, 19:21
@Loginamika04: Hans!
Odpisz
22 lipca 2022, 19:25
@Szarok: Ja!
Odpisz
22 lipca 2022, 19:26
@Loginamika04: *jeb*
Odpisz
22 lipca 2022, 19:26
@Szarok: Hans!
Odpisz
22 lipca 2022, 19:26
@Loginamika04: Ja!
Odpisz
22 lipca 2022, 20:12
@Szarok: *jeb*
Odpisz
7 listopada 2022, 19:48
@Loginamika04: Hans!
Odpisz
7 listopada 2022, 19:50
@Kiilano: Ja!
Odpisz
7 listopada 2022, 22:10
@Loginamika04: *jeb*
Odpisz
17 kwietnia 2023, 00:11
@Kiilano: Hans!
Odpisz
17 kwietnia 2023, 08:47
@zupek_jeja: Ja!
Odpisz
17 kwietnia 2023, 08:49
@Kiilano: *jeb*
Odpisz
17 kwietnia 2023, 14:37
@polishplayer21: Hans!
Odpisz
18 kwietnia 2023, 09:10
@zupek_jeja: Ja!
Odpisz
8 czerwca 2023, 00:46
@Loginamika04: *jeb*
Odpisz
8 czerwca 2023, 11:58
@Rixo_CzarnyMis: Hans!
Odpisz
8 czerwca 2023, 13:06
@Kiilano: Ja!
Odpisz
14 czerwca 2023, 07:11
@Rixo_CzarnyMis: *jeb*
Odpisz
14 czerwca 2023, 12:49
@zupek_jeja: Hans!
Odpisz
3 lipca 2023, 21:29
@Rixo_CzarnyMis: Ja!
Odpisz
3 lipca 2023, 21:53
@zupek_jeja: *jeb"
Odpisz
4 lipca 2023, 00:31
@polishplayer21: Hans!
Odpisz
4 lipca 2023, 12:03
@Rixo_CzarnyMis: Ja!
Odpisz
5 lipca 2023, 01:15
@zupek_jeja: *jeb*
Odpisz
8 lipca 2023, 15:24
@Rixo_CzarnyMis: Hans!
Odpisz
9 lipca 2023, 10:37
@zupek_jeja: Ja!
Odpisz
7 stycznia 2024, 15:55
@Rixo_CzarnyMis: *jeb*
Odpisz
7 stycznia 2024, 21:29
@ziemniaczki_j1234e: Hans!
Odpisz
7 stycznia 2024, 21:32
@Rixo_CzarnyMis: Ja!
Odpisz
7 stycznia 2024, 21:34
@Loginamika04: *jeb*
Odpisz
13 stycznia 2024, 21:27
@Rixo_CzarnyMis: Hans!
Odpisz
14 stycznia 2024, 00:00
@zupek_jeja: Ja!
Odpisz
7 lutego 2024, 22:34
@Rixo_CzarnyMis: *jeb*
Odpisz
7 lutego 2024, 23:42
Hans!
Odpisz
18 lutego 2016, 21:20
Sposób na Niemca.
Odpisz
6 lutego 2018, 14:34
@lolipop10: Hans!
Odpisz
6 lipca 2018, 22:23
Ja?!
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:54
@DeadAngell: *jeb*
Odpisz
11 lutego 2018, 11:13
nie kapuje
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:09
XD
Odpisz
18 lipca 2016, 17:21
Polak potrafi
Odpisz