W Polsce jesteśmy w stanie...

W Polsce jesteśmy w stanie doprowadzić do upadku demokracji. Ale zrobimy to w imię demokracji.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar qweyhjjb

29 października 2019, 07:53

?

Avatar RafAelro

7 marca 2019, 19:46

So tru. Zwłaszcza to co sie teraz odwala.

Avatar Nick_G

28 maja 2019, 23:03

@RafAelro: A co się odwala?

Avatar regun

7 marca 2019, 10:42

Demokracja prowadzi do socjalizmu i sama upada.. Życie.. O ile upadek jest gwałtowny jest szansa na naprawę inaczej ZERO szans.

Avatar WielkiSpod

8 marca 2019, 07:03

@regun: "Jest szansa na poprawę inaczej ZERO szans" Chodzi o to, że jeśli nie naprawimy sytuacji, to nie będzie szans na poprawę, nie będzie szans na jej przetrwanie czy o to, że jeśli są szanse, to są, ale w przeciwnym przypadku nie ma (najbardziej oczywiste wytłumaczenie). Możesz wyjaśnić, czy któraś z moich hipotez jest prawdziwa, a jeśli tak, to która?

Avatar regun

8 marca 2019, 23:00

@WielkiSpod: Demokracja prowadzi do socjalizmu i sama upada.. Życie.. O ile upadek jest gwałtowny jest szansa na naprawę, inaczej ZERO szans.

Demokracja prowadzi do socjalizmu i sama upada.. Życie.. O ile upadek (demokracji) jest gwałtowny (to) jest szansa na (jej) naprawę ( tej demokracji, ustroju ) inaczej ZERO szans (na naprawę ustroju ).

Avatar WielkiSpod

Edytowano - 9 marca 2019, 13:41

@regun: Czyli albo naprawimy, albo nie? Taki jest sens uzupełnionej wypowiedzi. Jest szansa na naprawę ustroju, inaczej nie ma szans na naprawę ustroju

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Dlaczego cementu nie ma w pracy?
- Bo go wylali.

Zobacz cały dowcip

- Kto był najgenialniejszym dzieckiem w Polsce?
- Mateusz Morawiecki - jako 6-latek wiedział o ekonomii tyle co teraz.

Zobacz cały dowcip

Moja żona postanowiła, że powinniśmy zostać najlepszymi przyjaciółmi.
No to otworzyłem nam piwo i zacząłem jej opowiadać o tym, jak moja żona ostatnio przytyła.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Rozmawiają Amerykanin, Niemiec i Rosjanin o tym, który materiał jest najmocniejszy.
Amerykanin: Złoto, bo za złoto można wszystko kupić.
Niemiec: Stal bo można zrobić broń i zdobyć złoto.
Rosjanin milczy.
- A u was Sasza jaki materiał jest najmocniejszy?
- U nas? Guma.
- Jak to guma?
- Gdy budowaliśmy Polakom Pałac Kultury i Wania spadł z 30 piętra, to z Wani nic nie zostało, a ja do dziś chodzę w jego gumiakach.

Zobacz cały dowcip

Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!

Zobacz cały dowcip

Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?

Zobacz cały dowcip