Studenci w aptece:
- Poprosimy cztery paczki aspiryny.
- To wszystko?
- Hmm... To może jeszcze cztery opakowania węgla.
- O matko! Co wam dolega?
- Nic. Pionki od warcabów nam poginęły...
Komisja poborowa. Chłopak z trudem odczytuje z tablicy największą literę. Lekarz decyduje:
- Zdolny do walki z czołgami.
Pewien 98-letni pan chciał nauczyć się łaciny. Znalazł korepetytora i poprosił o lekcje.
- Ale dlaczego pan w tym wieku chce się łaciny nauczyć? - pyta.
- Wie pan, niedługo umrę i jak pójdę do nieba, to jak inaczej dogadam się ze świętym Piotrem jeśli nie po łacinie?
- Rozumiem. A co jeśli pójdzie pan do piekła?
- Niemiecki już znam.
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Komentarze
Odśwież2 listopada 2021, 17:02
Potwierdzam
Odpisz
9 sierpnia 2018, 18:38
To nawet nie jest śmieszne... pracuję z jednym Ukraińcem i rzeczywiście tylko jego połowa mówi po ukraińsku (Ta lewa) a druga po rusku. Do tego wierzy że Earth-chan jest płaska... no ręce opadają !
Odpisz
16 października 2018, 22:50
@Vinetue: Ale... Earth Chan nie jest płaska! Ma piękne krągłości!
Odpisz
18 października 2018, 14:27
@Vinetue: To, że nie posługują się ukraińskim, nie znaczy, że go nie znają. Po prostu większość Ukraińców jest rosyjskojęzyczna, chociażby ze względu na to, że byli w ZSRR. Ta ,,lewa strona''(czyli Zachodnia) jest bardziej patriotyczna, dlatego mówi w swoim języku.
Odpisz
20 grudnia 2018, 08:10
takie argumenty popierram
Odpisz
16 października 2018, 22:35
Białoruski jest jeszcze trudniejszy.
Odpisz
21 października 2018, 13:21
@lukeniu666: Ale nic nie przebije Polskiego.
Odpisz
16 października 2018, 18:30
mocarne
Odpisz
17 października 2018, 16:02
@Rafcio3326: halo 2008 rok?
Odpisz
16 października 2018, 15:09
fajne
Odpisz