Ksiądz nie wiedział jak na mszy ogłosić zapowiedzi. Narzeczony nazywał się Jan Chrzan, a narzeczona nazywała się Maria Jedligówna. Wreszcie powiedział:
- Marianna z Janem Jedligówna z Chrzanem.
Zauważyliście, że jak kobieta mówi „Będę gotowa za 5 minut”, a facet „Będę w domu za 5 minut”, to jest to samo 5 minut?
- Wiesz stary, wracam wczoraj wcześniej z pracy, no i oczywiście od razu do szafy patrzę. Pewnie, że siedzi. W samych slipkach i się patrzy na mnie... ten sam co zwykle, kochanek żony, psia jego mać...
- No i co mu powiedziałeś!?
- Powiedziałem mu: "Idioto! Ile razy normalnemu człowiekowi można powtarzać: rok temu się rozwiodłem i żona już tu nie mieszka!?".
Rozmowa w Urzędzie Pracy.
- Zetknął się Pan z jakiś programem dla bezrobotnych?
- "Dzień dobry TVN"
Rudy chłopaczek mówi do mamy:
- Mamusiu, kocham cię!
- Zostańmy przyjaciółmi - odpowiada mama.
- Jesteście matołami! 80% z was nie ma pojęcia o matematyce! - krzyczy nauczyciel.
- No bez przesady! Tylu to nas nawet nie ma w klasie!
Komentarze
Odśwież8 lutego 2018, 17:30
Stare jak internet!
Odpisz
8 lutego 2018, 22:00
Stare ale jare
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 23:05
@Jejakpl89: Nie.
Odpisz
9 lutego 2018, 12:11
Oj tak tak :)
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2018, 12:30
@Jejakpl89: Absolutnie nie.
Odpisz
9 lutego 2018, 21:14
Dlaczego sądzisz, że nie? Może jesteś taki młodziuteńki w tym świecie, że nie znasz powiedzenia?
Odpisz
10 lutego 2018, 12:58
@Jejakpl89: Jak to ma rozbawić skoro każdy to zna? Po za tym twoja wypowiedź jest taka dobra, że nie zrozumiałem ani słowa.
Odpisz
10 lutego 2018, 13:01
@Jejakpl89: Ktoś kto ma pl w nicku na polskiej stronie.
Odpisz
10 lutego 2018, 18:13
ten tekst, który napisałeś też każdy zna ;) Rzecz biorąc to serio młody jesteś, że nie rozumiesz po ,,polskiemu,,.
@baarts: to konto zakładałem gdy byłem młodszy. Jakieś 2-3 lata temu, kiedy było te bardzo bardzo stare logo. Na tym serwisie przeżyłem 3 loga: kwadratowy uśmieszek, potem już coś na wzór koła emotka roześmiana, a teraz ta- ^:D^
Odpisz
11 lutego 2018, 19:56
@Jejakpl89: Na sensowne argumenty najlepiej nie odpowiadać? Po za tym ja nie napisałem tego tekstu w sekcji dowcipów.
Odpisz
13 lutego 2018, 22:35
Co? xD Pisz bardziej zrozumiale albo chociaż wytłumacz o co ci chodzi.
Odpisz
14 lutego 2018, 11:13
@Jejakpl89: Najwidoczniej IQ ameby nie pozwala nic zrozumieć.
Odpisz
15 lutego 2018, 22:08
Jakbym był amebą to... To bym wybrał chyba Ciebie, ale niestety nie mogę-jestem człowiekiem. W sumie mogę amebę przenieść na Ciebie, jeżeli ją zdobędę.
Odpisz
13 lutego 2018, 19:48
Kalorie to nie bakterie. Nie rozmnażają się. Żal...
Odpisz
10 lutego 2018, 23:01
Smieszne
Odpisz
9 lutego 2018, 16:19
Jejakpl89 i asasinpio
Nie macie racji.
Odpisz
9 lutego 2018, 18:35
@lukeniu666: To może im odpowiedz a nie dajesz randomowy komentarz bez kontekstu?
Odpisz
10 lutego 2018, 12:59
@lukeniu666: Ta dyskusja jest prowadzona między nami dwoma więc kto ma mieć rację?
Odpisz
11 lutego 2018, 15:17
Dla jaj tak napisałem
Odpisz