Pewnego dnia do Jasia przychodzi...

Pewnego dnia do Jasia przychodzi jego tato.
- Jasiu - mówi - myślę, że najwyższy czas, abym powiedział ci, skąd się biorą dzieci.
- Nie chcę! - woła Jasiu - Bo znowu wszystko zepsujesz!
- Jak to?
- Ano tak: jak miałem 4 lata, to mi powiedziałeś, że nie ma Świętego Mikołaja. Jak miałem 6, to pozbawiłeś mnie złudzeń, co do Zająca Wielkanocnego. Potem okazało się, że Batman nie istnieje, a całkiem niedawno powiedziałeś, że nie ma na świecie żadnego czarodzieja. A teraz co? Powiesz mi, że tak naprawdę ludzie się wcale nie pie*dolą?!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Judi556

Edytowano - 9 lutego 2018, 18:18

Jak to, zająć nie istnieje? To kto mojemu psu zamiast do gniazdka to obok budy nasrał?

Avatar BetonowyMur

11 lutego 2018, 23:14

@Judi556: Ja

Avatar Judi556

14 lutego 2018, 10:59

@BetonowyMur: o nie, posprzątaj to

Avatar BetonowyMur

14 lutego 2018, 11:29

@Judi556: Przez 3 dni zdążyło zgnic

Avatar Judi556

14 lutego 2018, 11:30

Avatar BetonowyMur

14 lutego 2018, 14:15

@Judi556: *5 dni, miłego sprzątania :3

Avatar BATQUINN

12 lutego 2018, 00:24

Ale jak to Batman nie istnieje? Przecież tu jestem D;

Avatar piXelliX

4 lutego 2018, 20:56

Chwila... Batman nie istnieje?

Avatar szapa1234

8 lutego 2018, 21:54

@piXelliX: całe życie w kłamstwie

Avatar Lukrecjata

8 lutego 2018, 14:11

teraz dowcipy są głupie. tylko te z przekleństwami są modne :|

Avatar Olisiu309

5 lutego 2018, 22:28

Byo bardzo podobne

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2018, 17:30

HAHAHAHA kisne no kisne HAAHAHA

Avatar Davido

18 lutego 2018, 09:44

k

Avatar Mam_Oryginalny_Nick

22 kwietnia 2018, 16:03

@Davido: Co "k"?

Avatar Davido

22 kwietnia 2018, 16:24

Avatar Mam_Oryginalny_Nick

22 kwietnia 2018, 16:26

@Davido: Zjedz je równo

Avatar Kinga356

4 lutego 2018, 22:39

No Batman nie istnieje to tylko wytwór filmu/bajki

Avatar BetonowyMur

5 lutego 2018, 14:30

@Kinga356: Jak to

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2018, 21:24

@Kinga356: Ale...czemu? Czemu nam to zrobiłaś?

Avatar baarts

9 lutego 2018, 10:01

@Kinga356: No batman, to wyjątek rzeczywiście.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Zasady walki politycznej:
1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.
3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.

Zobacz cały dowcip

Jaka jest różnica między młotkiem a kukurydzą?

- Młotek się dłużej gotuje.

Zobacz cały dowcip

Zaspany facet w hotelu rano odbiera telefon z recepcji:
- Czy zamawiał pan budzenie na godzinę szóstą?
- Tak.
- To szybciutko, szybciutko, bo już siódma!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola

Zobacz cały dowcip

- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.

Zobacz cały dowcip

Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?

Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP

A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa

Zobacz cały dowcip