Czego uczą francuskich żołnierzy podczas pierwszego szkolenia?
- Jak się poddać w dziesięciu językach.
Cmentarz. Pogrzeb. Grabarze niosą trumnę bokiem.
Jeden z żałobników pyta:
- Czyja to jest teściowa?
Na co grabarz:
- Tego tu obok Zenka, co niesie.
- No dobrze, a dlaczego niesiecie trumnę bokiem?
- Bo jak niesiemy ją na plecach, to chrapie.
Po co idzie ubezpieczyciel do lasu?
- Polisa.
Rudy chłopaczek mówi do mamy:
- Mamusiu, kocham cię!
- Zostańmy przyjaciółmi - odpowiada mama.
Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.
Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.
Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...
Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...
W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...
Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!
- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.
Komentarze
Odśwież16 lipca 2018, 23:19
czarne
Odpisz
13 kwietnia 2019, 08:51
@Kinga356: jak ty
Odpisz
20 marca 2019, 19:07
Dobry suchar
Odpisz
3 marca 2019, 20:02
było
Odpisz
19 lutego 2018, 10:46
Stary, oklepany, ale zawsze dobry żart.
Odpisz
10 lutego 2018, 23:42
najgorszy słuchar jaki słyszałam daje 0,00/10
Odpisz
20 marca 2019, 19:08
@Kinga356: tak tak już debilko
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:43
@Kinga356: to po co czytasz
Jasiu twoim chłopakiem?
Odpisz
25 stycznia 2018, 15:36
według mnie troche czarne
Odpisz
21 października 2017, 19:06
Dobre, daje 5
Odpisz
20 stycznia 2018, 10:07
@mojalubiplacki: jak miło że dzielisz sie tym przeżyciem z wszystkimi użytkownikami
Odpisz
20 stycznia 2018, 22:44
@mojalubiplacki: Bardzo interesujące! Super że wyrażasz swoje uczucia tylko po co?
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:35
Smutne
Odpisz
19 stycznia 2018, 11:11
O nie a brzydki suchar daje 9,9999999/10
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:56
@Olisiu309: the fuck
Odpisz
19 stycznia 2018, 15:01
@Davido: On żyje w czasach gdy jeja ma pierdyliard ocen do wyboru a my mamy tylko 5
Odpisz
20 stycznia 2018, 23:13
@Adi34: albo ma 5 lat
Odpisz
3 lutego 2018, 09:01
@Adi34: my żyjemy w 2018, a ten koleś w 2038
Odpisz
4 lutego 2018, 21:57
@SynBiskupa: sam masz 5lat
Odpisz
29 marca 2018, 17:10
@Olisiu309: hahaha 13 unlikow pechowy
Odpisz
29 marca 2018, 19:51
@tymon2309: Ale beka xDDDD 👌😂🔫
/s
Odpisz
22 października 2017, 21:22
5/5
Odpisz