Byli sobie Polak Rusek i...

Byli sobie Polak Rusek i Niemiec, spotkali się i Niemiec mówi:
- Ja to potrafię kataną przeciąć muchę na dwie równe części!
Na to Rusek:
- No to się przekonajmy.
Znaleźli jakąś muchę, zaczyna lata. Niemiec wziął zamach kataną i bum-mucha przecięta na dwie równe części. Odzywa się Rusek:
- E tam, ja to potrafię muchę przeciąć na cztery równe części!
Zrobili tak samo jak w przypadku Niemca, Rusek bierze zamach kataną i bum-mucha przecięta na cztery równe części. Odzywa się Polak:
- A ja zrobię coś, czego nikt nie potrafi.
Poszukali trzecią muchę, Polak bierze zamach kataną i bum, lecz mucha żyje-spokojnie sobie leci, Rusek i Niemiec się śmieją:
- Ty Polak nic nie potrafisz! Nawet muchy na pół przeciąć nie umiesz!
Polak na to:
- Kto mówił, że będę ją na pół przecinał? Ja ją obrzezałem!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Stachura855

12 marca 2021, 16:34

było

Avatar hackenkreuz

24 września 2020, 21:57

My polacy hrystus

Avatar heroder55

24 stycznia 2019, 22:38

komentarz obrazkowy

Avatar
asasinpio

10 czerwca 2018, 19:28

W prawdziwej wersji był żyd!

Avatar Grzechoooo

25 czerwca 2018, 16:05

i wtedy było logiczne

Avatar Jejakpl89

10 czerwca 2018, 23:18

To co że było z żydem? Z Polakiem Ruskim i Niemcem nie było-a to że mały błąd popełniłem też się czepiacie. Wiele dowcipów ma błędy. Administrator decyduje o tym czy dowcip obrazek gra lub inny materiał znajdzie się na głównej. ;]

Avatar lulul

11 czerwca 2018, 18:08

@Jejakpl89: No to elo, zrobić Titanica ale główny bohater zamiast Jack ma na imię Henryk - i bum, całkowicie nowa produkcja :o

Co do błędów - na komputerze jest zajebiście łatwo je poprawić, nie będziesz miał żadnych skreśleń, wystarczy wiedzieć co chce się napisać. A jeżeli języka nie znasz, to nie powinieneś ręki przykładać do tekstów pisanych.

Pomimo tego nie dziwię się Bożemu że dowcip przepuścił, dział jest o wiele mniej aktywny niż Obrazki i ciężej coś dobrego wybrać, toteż próg wejścia niższy.

Avatar WielkiSpod

10 czerwca 2018, 19:33

A teraz zagadka: gdzie Admin popełnił błąd?

Avatar
asasinpio

10 czerwca 2018, 22:18

@WielkiSpod: W przepuszczeniu debilnego dowcipu?

Avatar WielkiSpod

10 czerwca 2018, 22:23

@WielkiSpod: Punkt. Jest jeszcze błąd fleksyjny.

Avatar
asasinpio

10 czerwca 2018, 22:23

@WielkiSpod: Zamiast żyda jest Polak?

Avatar WielkiSpod

10 czerwca 2018, 22:24

"zaczyna lata"

Avatar
asasinpio

10 czerwca 2018, 22:26

@WielkiSpod: ,,Poszukali trzecią muchę"

Avatar WielkiSpod

10 czerwca 2018, 22:35

I więcej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Dlaczego EA to najgorsza Amerykańska firma produkująca gry?

- Bo Ubisoft jest we Francji.

Zobacz cały dowcip

- Halo, czy to pizzeria Giuseppe?
- Dzień dobry, nie, to pizzeria Google.
- Źle się dodzwoniłem?
- Nie, proszę pana, Google kupiło tę pizzerię.
- Ok. To chciałbym złożyć zamówienie.
- Dobrze, czy zamawia pan to co zwykle?
- To co zwykle? A pan mnie zna?
- Zgodnie z pańskim ID dzwoniącego, ostatnie 12 razy zamawiał pan pizzę serową z dodatkową porcją pepperoni i szynki.
- Ok! Taką zamawiam!
- Czy mogę panu zasugerować tym razem, zamiast sera, ricottę z rukolą i suszonymi pomidorami?
- Co? Nie, ja nie lubię warzyw!
- Ale ma pan podwyższony cholesterol.
- Skąd o tym wiecie?!
- Z pańskiej karty pacjenta w klinice. Mamy wyniki pańskich badań z ostatnich 7 lat.
- No dobrze... Ale ja nie chcę pizzy z warzywami. Już biorę leki na cholesterol.
- Cóż, nie brał pan ostatnio ich regularnie. 4 miesiące temu zamówił pan opakowanie 30 tabletek w aptece internetowej.
- Kupiłem więcej w innej aptece!
- Nie ma tej płatności na pańskiej karcie kredytowej.
- Zapłaciłem gotówką!
- Ale nie wypłacił pan wystarczającej sumy z bankomatu według wyciągu z pańskiego konta.
- Nie trzymam wszystkich zarobionych pieniędzy w banku.
- Nie widać tego na pańskim ostatnim zeznaniu podatkowym, chyba, że jest to przychód, który zataił pan przed urzędem skarbowym.
- WTF?! Dosyć! Mam powyżej uszu Google, Facebooka, Twittera i innych WhatsAppów! Wynoszę się na jakieś zadupie, w Bieszczady, albo nie, wyjadę na wyspę bez internetu, gdzie nie ma sieci komórkowych i gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować!
- Rozumiem. Będzie pan musiał odnowić paszport, bo skończył swoją ważność miesiąc temu.

Zobacz cały dowcip

Piątego grudnia kilkuletnia Małgosia, kładąc się do łóżka, mówi do dziadka:
- Kiedy rano się obudzę, chciałabym znaleźć w swoim łóżku piękną, jasnowłosą laleczkę!
- Ja też bym chciał... - wzdycha dziadek.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!

Zobacz cały dowcip

Maciej rozmawia z swoim kuzynem Marcelem:

- Mój sąsiad ma Alzheimera. Codziennie muszę mu przypominać, który garaż jest jego.
- Też mam takiego. Muszę mu codziennie mówić że jego żona zmarła 23 lata temu w wypadku.
- To straszne. Czy nie możesz powiedzieć że np. jest Singlem?
- Ale on się ciągle tak cieszy, jak to słyszy...

Zobacz cały dowcip

Wchodzi do lokalu facet z koszykiem, siada za barem i zamawia:
- Poproszę dwie setki - jedna normalnie, druga - w naparstek.
Kelner trochę się zdziwił, ale nalał. Na to gość wyciąga z koszyka faceta wzrostu ok. pół metra. Posadził go obok siebie na ladzie, golnęli sobie i facet mówi:
- Jeszcze po jednym.
Kelner znowu nalał, wypili, nie wytrzymał i pyta:
- Przepraszam, że tak pytam, ale co się temu panu stało, że jest pan taki mały?
- Byliśmy w Afryce - odpowiada gość - i w takiej jednej wiosce powiedział do faceta, jak to było Wacek? Aha, że jest dupa nie czarownik.

Zobacz cały dowcip