Studenci w aptece:
- Poprosimy cztery paczki aspiryny.
- To wszystko?
- Hmm... To może jeszcze cztery opakowania węgla.
- O matko! Co wam dolega?
- Nic. Pionki od warcabów nam poginęły...
Komisja poborowa. Chłopak z trudem odczytuje z tablicy największą literę. Lekarz decyduje:
- Zdolny do walki z czołgami.
Pewien 98-letni pan chciał nauczyć się łaciny. Znalazł korepetytora i poprosił o lekcje.
- Ale dlaczego pan w tym wieku chce się łaciny nauczyć? - pyta.
- Wie pan, niedługo umrę i jak pójdę do nieba, to jak inaczej dogadam się ze świętym Piotrem jeśli nie po łacinie?
- Rozumiem. A co jeśli pójdzie pan do piekła?
- Niemiecki już znam.
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Komentarze
Odśwież17 listopada 2017, 21:16
Ja lubię siebie. Siebie lubi mnie. Mnie lubi ja. We trójkę mamy wesoło.
Odpisz
17 listopada 2017, 22:01
@lukeniu666: nie wiem co brałeś... ale też chce
Odpisz
18 listopada 2017, 09:35
@StudioDoge: Kurde sam nie wiem co brałem
Odpisz
2 maja 2021, 11:10
@lukeniu666: Może siebie wie?
Odpisz
3 maja 2021, 18:57
@XaVery: Zapytałem siebie ale on też nie wie.
Odpisz
10 lipca 2021, 23:56
@lukeniu666: A Mnie może wie
Odpisz
15 lipca 2021, 17:52
@kacp80: Mnie chyba coś wie, ale mówi żebym się nie interesował.
Odpisz
5 stycznia 2018, 16:55
hAHAHAHAHA DOBRE
Odpisz
17 listopada 2017, 17:34
Bardziej by tutaj pasował Strilitz.
Odpisz