W gazecie, w dziale praca ukazało się ogłoszenie, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno. Postanowiono więc wybrać tą jedną w drodze małego testu.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim, co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia.
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Ta również wypadła poniżej oczekiwań. Poproszono trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej , co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe.
Komisja spojrzała zadziwiona. Sprawdzono w dokumentach; rzeczywiście.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Ale dlaczego?
- No jak to? No przecież on ma tylko jedno ucho!
Rozmawiają dwie przyjaciółki:
- Szef dał mi podwyżkę, kiedy dowiedział się, że swojemu synowi dałam jego imię!
- Mi także dał podwyżkę, kiedy swojemu synowi nie dałam jego nazwiska.
Ilu Niemców potrzeba, żeby wkręcić jedną żarówkę?
Tylko jednego. Niemcy są znani z porządnej pracy i nie mają poczucia humoru
- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!
Jakie kwiaty zabijają żony?
- Żonkile
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2017, 18:21
A co jak w pokoju mieszka dziewczynka?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 02:12
Ale Mieszko to nie dziewczyna a to pokój Mieszka
Odpisz
14 października 2017, 09:40
Ale tytułowe dziecko może być dziewczynką i wtedy już nie będzie się zgadzało.
Odpisz
15 września 2018, 14:49
@lukeniu666: Oryginalnie było "Tu dziecko Mieszka i tu dziecko mieszka".
Odpisz
15 września 2018, 19:07
@Tosiazzz:
Odpisz
15 września 2018, 19:25
Proszę bardzo: https://dowcipy.jeja.pl/12877,co-ma-wspolnego-pokoj-dziecka-i.html
Odpisz
15 września 2018, 21:47
@Tosiazzz: I tu miałoby to sens.
Odpisz
17 października 2017, 16:51
Zepsuty kawał. W oryginale było "w obu przypadkach dziecko mieszka"
Odpisz