Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież28 września 2017, 08:20
Żeby widzieć przed czym się spi***ala
Odpisz
26 września 2017, 20:21
Powinni jeszcze wyjaśnić, że czołg o którego najprawdopodobniej chodzi, posiada 32 biegi wsteczne i tylko 1 do przodu (logika :))
Odpisz
23 sierpnia 2017, 15:37
Na wstecznym lusterka?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 12:55
Nie chce nic m9wić ale Polskie też tak mają V:
Odpisz
21 sierpnia 2017, 16:35
hurr durr
Odpisz
22 sierpnia 2017, 06:56
Tylko my je mamy po to aby widzieć odjeżdżających Francuzów
Odpisz
26 września 2017, 14:08
@Adi34: badum tsss
Odpisz
26 września 2017, 17:43
@Adi34: Erwin zginie, Armin stanie się kolosalnym
Odpisz
1 października 2017, 16:48
@ZeeKo: szmata właśnie skończyłem 1 sezon😭
Odpisz
1 października 2017, 19:58
@Yukiterku: To będzie w 3-4 sezonie. Aktualnie jest ich 2.
Odpisz
3 października 2017, 00:06
@ZeeKo: Kurde pierw nie wiedziałem o co chodzi.Ty ku*wo.
Odpisz
3 października 2017, 20:24
@Adi34: Do usług
Odpisz