Jedzie blondynka w wełnianej czapce na motorze.
Policjant zatrzymuje motor i się pyta:
- Czemu pani ma wełnianą czapkę, a nie kask?
- Proszę pana, ja zrobiłam taki eksperyment. Z dwunastego piętra zrzuciłam wełnianą czapkę i kask. Kask się połamał, a czapka była cała.
Żona do męża :
- Jest szósta rano! Gdzie byłeś całą noc?
- Grałem z kumplami w kasynie.
- Kumple są dla ciebie ważniejsi? Możesz spakować swoje rzeczy i się wynosić!
- Mogę, to już nie jest nasz dom.
Mąż wraca do domu zmęczony jak wół i od razu siada do stołu i czeka na obiad.
Żona przynosi mu talerz zupy pomidorowej, której mąż wręcz nie znosi.
Zdenerwowany otwiera okno i wyrzuca talerz na podwórko.
Żona patrzy, obraca się i idzie do kuchni.
Po chwili przynosi mężowi drugie danie: kluseczki polane sosem, golonko i sałatkę z kapusty.
Mężowi aż na ten widok ślinka cieknie.
Już zabiera się za sztućce gdy żona łapie talerz i wyrzuca go za okno.
- O w mordę, co Ty robisz do jasnej cholery?
Na co żona spokojnie odpowiada:
- No myślałam, że drugie danie też zjesz w ogrodzie.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
Na porodówce pielęgniarka podchodzi do mężczyzny:
- Gratuluję, ma Pan syna, 3700.
Mężczyzna wyjmuje portfel i mówi:
- Nawet niedrogo.
Co oznacza skrót BIO na produkcie w sklepie?
Biedaku Idź Odłóż.
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2017, 21:34
Jedyne co umiem po hiszpańsku to przeklinać XD
Odpisz
12 stycznia 2017, 13:57
@Jcavatarr: puta
Odpisz
12 stycznia 2017, 14:53
@marcin12321: filho da puta mierda XD
Odpisz
12 stycznia 2017, 18:05
@Jcavatarr: xD
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:47
Zawsze coś. Ja tam nawet jąkać się nie umiem po Hiszpańsku.
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:17
Hiszpanska język trudna bardzo xd
Odpisz
11 stycznia 2017, 13:17
@Krul_Jejakuw: Akurat to jeden z łatwiejszych :/
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:02
@Krul_Jejakuw: ya callate fdp
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:15
Hiszpański jak na swój język, jest bardzo łatwy, mimo wszystkiego.
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:53
@Ashley12c: *mimo wszystko
widac polski nie
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:24
@Miguelp: Grammar nazi?
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:35
@Ashley12c: nie ale sa granice tolerancji
Odpisz
13 stycznia 2017, 00:05
@Miguelp: są granice, jest też autokorekta
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:25
@Aiksza: nie wierze ze autokorekta poprawia na wszystkiego
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2017, 08:27
@Miguelp: Może, Uwierz.
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:39
@Ashley12c: wylaczylem
Odpisz