Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2016, 20:22
ale najpierw musi przejsc przez Polske i Niemcy więc wątpie czy mogłaby walczyć dalej
Odpisz
28 sierpnia 2017, 00:07
@Polalak: popatrz przez chwilę na mapę świata
Odpisz
28 sierpnia 2017, 08:17
sory kraje mi się popie**oliły
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 11:02
@Polalak: przynajmniej zdałeś sobie z tego sprwę ;-)
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:12
a tak poza tematem grasz w Skyrim?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:09
@Polalak: przecież możesz się domyślić ( tak gram)
Odpisz
29 sierpnia 2017, 12:44
upewniałem się.
to twoja ulubiona rasa?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2017, 13:34
@Polalak: nie to poprostu moja pierwsza rasa jaką wybrałem, a ulubiona to Breton
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:04
ja teraz gram Redgardem: lekki pancerz i jednoręczna z łukiem
i planuję też zagrać "wysokim"elfem:ciężki pancerz i mag zniszczenia i przywracania
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:44
@Polalak: ja na Bretonie szłem w maga bojowego (ciężka zbroja, destrukcja, kuracja i przywoływanie)
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:36
A wtedy do zabawy wkracza Rosja i rozwala oba osłabione narody bez wypowiedzenia im wojny , żołnierze ,,są tylko przeprowadzani przez terytorium'' a potem ! ROSJA ZAJMUJE OBA KRAJE !
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:25
@Wladimir_Putin: chyba jesteś fanatykiem
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:28
Nie ^^
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:51
@Wladimir_Putin: czyżby?
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:52
eeee...chyba ^^
Odpisz