Gdyby Francja toczyła wojnę z...

Gdyby Francja toczyła wojnę z Włochami, kto by wygrał?
Odpowiedź brzmi: Nikt...
Powód? Najpierw Francja by się poddała, a potem Włochy zmieniłyby stronę...

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Polalak

21 grudnia 2016, 20:22

ale najpierw musi przejsc przez Polske i Niemcy więc wątpie czy mogłaby walczyć dalej

Avatar
Aragonianin

28 sierpnia 2017, 00:07

@Polalak: popatrz przez chwilę na mapę świata

Avatar Polalak

28 sierpnia 2017, 08:17

sory kraje mi się popie**oliły

Avatar
Aragonianin

Edytowano - 28 sierpnia 2017, 11:02

@Polalak: przynajmniej zdałeś sobie z tego sprwę ;-)

Avatar Polalak

28 sierpnia 2017, 14:12

a tak poza tematem grasz w Skyrim?

Avatar
Aragonianin

29 sierpnia 2017, 09:09

@Polalak: przecież możesz się domyślić ( tak gram)

Avatar Polalak

29 sierpnia 2017, 12:44

upewniałem się.
to twoja ulubiona rasa?

Avatar
Aragonianin

Edytowano - 29 sierpnia 2017, 13:34

@Polalak: nie to poprostu moja pierwsza rasa jaką wybrałem, a ulubiona to Breton

Avatar Polalak

29 sierpnia 2017, 15:04

ja teraz gram Redgardem: lekki pancerz i jednoręczna z łukiem
i planuję też zagrać "wysokim"elfem:ciężki pancerz i mag zniszczenia i przywracania

Avatar
Aragonianin

30 sierpnia 2017, 09:44

@Polalak: ja na Bretonie szłem w maga bojowego (ciężka zbroja, destrukcja, kuracja i przywoływanie)

Avatar Wladimir_Putin

11 grudnia 2016, 10:36

A wtedy do zabawy wkracza Rosja i rozwala oba osłabione narody bez wypowiedzenia im wojny , żołnierze ,,są tylko przeprowadzani przez terytorium'' a potem ! ROSJA ZAJMUJE OBA KRAJE !

Avatar
Grzesieku

28 czerwca 2017, 13:25

@Wladimir_Putin: chyba jesteś fanatykiem

Avatar Wladimir_Putin

28 czerwca 2017, 15:28

Nie ^^

Avatar
Grzesieku

28 czerwca 2017, 17:51

@Wladimir_Putin: czyżby?

Avatar Wladimir_Putin

28 czerwca 2017, 17:52

eeee...chyba ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.

Zobacz cały dowcip

Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...

Zobacz cały dowcip

Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.

Zobacz cały dowcip

- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"

Zobacz cały dowcip

Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".

Zobacz cały dowcip