Przed automatem z wodą sodową stoi blondynka. Wrzuca monetę, czeka aż szklanka napełni się wodą, wypija, wrzuca monetę i tak bez końca.
Ludzie stojący za nią w kolejce niecierpliwią się.
- Niech się pani pośpieszy!
- Nie ma głupich, ja cały czas wygrywam!
Skacowany nieco facet nie może się dostać do mieszkania, więc puka do sąsiadów. Otwiera pięcioletni chłopiec:
- Jest może tata albo mama?
- Nie ma... Jestem sam.
- A mógłbyś mnie poczęstować szklanką wody?
Mały przytakuje. Po chwili przynosi pół szklanki wody. Facet wypija, jednym haustem i prosi o jeszcze. Chłopiec przynosi ponownie połowę objętości, więc wysyła go po raz trzeci.Tym razem wody jest jeszcze mniej...
- O co ci chodzi? Żałujesz mi wody?
- Nie sięgam do kranu, a w klozecie się już kończy...
Dla lekarza dobrze, kiedy jesteś chory.
Dla adwokata dobrze, kiedy wpadłeś w tarapaty.
Policja zadowolona, kiedy dzięki Tobie może sobie poprawić statystyki.
Mechanik się cieszy, jak Ci samochód padnie.
I tylko złodziej życzy Ci bogactwa i dobrobytu.
- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Pewien facet poszedł do psychiatry, ponieważ twierdził, że jest myszą.
Po kilku miesiącach, w ramach wdzięczności, przyszedł zadowolony do lekarza z butelką koniaku.
- Panie doktorze, jestem już w 100% zdrowy, dziękuję panu!
- Nie ma za co, przecież to moja praca - odparł lekarz.
Po jakimś czasie, ten sam facet przychodzi na wizytę kontrolną. Z przerażeniem w głosie mówi do lekarza:
- Panie doktorze, widziałem kota!
- No tak, ale to przecież nic takiego. W końcu wie pan już, że nie jest pan myszą.
- Dobrze, ale czy kot wie?
Komentarze
Odśwież20 listopada 2016, 23:52
a ja nie mam teściowej i dobrze mi z tym
Odpisz
15 listopada 2016, 21:12
opowiem wam wierszyk o jasiu wlasz jasiu na płotek pierdonoł go młotek przelecał przez satke wyr*chał sonsate przelecał przez ruw wyr*chał 100 kruw
Odpisz
18 listopada 2016, 07:30
@DanySamson: My eyes....
Odpisz
19 listopada 2016, 12:40
@Andrzej_Duda: Przynajmiej obrazki jeszcze nie zostały zainfekowane.
Odpisz
15 listopada 2016, 19:36
Ten kto twierdzi,że to nie jest mocne jest teściową.
Odpisz
15 listopada 2016, 09:29
Powiedzieć,że to zajebiste to jakby nic nie powiedzieć.
Odpisz
31 października 2016, 08:14
mocne
Odpisz
15 listopada 2016, 07:26
@kikocia3: full mocne
Odpisz