Biden i Trump wchodzą do...

Biden i Trump wchodzą do piekarni. W momencie wejścia Biden kradnie 3 ciastka i chowa je do kieszeni. Uśmiecha się do Trumpa i mówi:
- Widzisz, jaki jestem sprytny? Właściciel nic nie zauważył i nawet nie muszę kłamać! Bez wątpienia wygram te wybory!
Trump odpowiada:
- To nieuczciwe i typowe dla takich ludzi jak ty. Złodziejstwo i obłuda! Pokażę Ci, jak to się robi:
Trump mówi do właściciela:
- Pozwól, ze pokażę Ci sztuczkę.
Właściciel mówi:
- Tak? Jaką?
Trump:
- Czy możesz podać mi ciastko?
- Właściciel podaje ciastko.
Trump odwraca się do niego plecami i je zjada. Trump prosi o drugie ciastko. Właściciel podaje drugie. Trump znowu odwraca się plecami i zjada ciastko. Trump prosi o trzecie ciastko i znowu je zjada po kryjomu. Właściciel w końcu nie wytrzymuje i pyta:
- Ok, to co w takim razie zrobiłeś, co to za sztuczka i gdzie są ciasteczka?
Trump odpowiada z uśmiechem:
- Sprawdź kieszenie Joe Bidena.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Dyrektorx

10 listopada 2020, 09:01

na ostatnie wybory też takie były ale z clintonową

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2017, 22:29

dobre :D

Avatar LOLActiv

10 października 2016, 22:28

LOL

Avatar rafal603

31 maja 2017, 13:58

@LOLActiv: LOL

Avatar Donald_Trump

21 stycznia 2017, 23:57

Takie sprytne, że aż nie wierzę, że to ja.

Avatar Wladimir_Putin

2 lutego 2017, 18:54

@Donald_Trump: ja też nie wierzę...

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2016, 05:47

Trump jest nie miły. Nie zasłużył na bycie prezydentem.
#Clinton xD

Avatar baarts

23 grudnia 2016, 05:57

Nie z przymiotnikami piszemy razem.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 15:24

@baarts: czegos tu nie widzisz madralo... Trump jest nie. Hilary tak. O to chodzi. madrzejszy rozumieja półgłówku.

Avatar baarts

23 grudnia 2016, 15:57

Można to interpretować na różne sposoby.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 14:05

@baarts: przeglądam właśnie moje stare komentarze. Jaki kiedyś był że mnie idiota. Btw chyba rekord łapek w dół mój 31

Avatar baarts

Edytowano - 19 lipca 2019, 10:41

Możesz sobie jeszcze raz zobaczyć.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2019, 13:56

@baarts: jej, dzięki, miło czasem się z siebie pośmiać

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2016, 01:09

Ale z Trumpa ham xD

Avatar zdzichmorderca

9 listopada 2016, 17:14

Zajebiste

Avatar Sebzer

5 listopada 2016, 22:42

No to przypał

Avatar King_Stone_69

12 października 2016, 11:36

Drugi Tusk

Avatar baarts

13 października 2016, 01:09

Avatar krysztal2000

26 października 2016, 21:40

@baarts: Tak.

Avatar ImPeRaToR_DuDa

17 listopada 2016, 15:28

@baarts: A ty nie w dziale obrazków?

Avatar baarts

17 listopada 2016, 23:49

@ImPeRaToR_DuDa: Nie zawsze.

Avatar Krystiankr1

10 października 2016, 18:56

Oto dowód na to że Trump to większy złodziej

Avatar Arturo11

10 października 2016, 21:39

@Krystiankr1: co za zuoooo nie robi się tak

Avatar baarts

10 października 2016, 23:46

@Krystiankr1: Sprytniejszy*

Avatar baarts

23 grudnia 2016, 05:58

@Krystiankr1: On ma już wystarczająco dużo pieniędzy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Tania linia lotnicza, zebranie zarządu:
- Panowie, potrzebujemy zwiększyć przychody, jakieś pomysły?
- Rozdawać darmową herbatę.
- No i gdzie tu sens?
- Moczopędną... A za skorzystanie z toalety - 10 Euro

Zobacz cały dowcip

Jedzie sobie facet Mercedesem i widzi, że na poboczu stoi Syrenka z podniesioną maską. Facet myśli sobie "wezmę gościa no hol". Zjechał na pobocze, i mówi do faceta:
- Jak zapali to niech pan zamruga światłami.
Nagle obok nich przejechało ze świstem BMW. Kierowca Mercedesa krzyczy:
- Jak to BMW ma być szybsze od Mercedesa?! Nigdy!
Wskoczył do samochodu i ruszył z piskiem opon. Gdy tak ścigali się ze sobą nie zauważyli stojącego na poboczu policjanta. Policjant nadaje przez radio:
- Niesamowite! Na trasie E456, jadą Mercedes i BMW z prędkością 200 km/h!!!
- No i co w tym niesamowitego?! - odpowiada głos z radia.
- No to, że za nimi jedzie Syrenka i mruga światłami, żeby ustąpili jej z drogi!

Zobacz cały dowcip

Rozmawiają dwaj chłopi na wiosnę:
- Patrz jak pięknie! Wiosna przyszła, coraz cieplej, topnieje śnieg, wszystko spod ziemi wyłazi...
- Starczy już tego! Tydzień temu teściową pochowałem!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.

Zobacz cały dowcip

- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.

Zobacz cały dowcip

- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...

Zobacz cały dowcip