Mama usypia Jasia i śpiewa mu kołysankę. Jedną, drugą, kolejną. W końcu Jasio ciężko wzdycha:
- Mamo, pozwolisz mi zasnąć, czy będziesz dalej śpiewać?
- Jak najkrócej streścić Nowy Testament? - zapytał ksiądz na religii.
- Zabili Go i uciekł...
- Słyszałem, ze chcesz wyjechać z Polski na stałe.
- Tak, z dwóch powodów.
- Jakich?
- Pierwszy jest taki, że ostatnio w wyborach wygrała prawica.
- Nie martw się. Teraz prawica porządzi, ale za cztery lata znów do
władzy dojdzie lewica.
- I to jest właśnie ten drugi powód.
- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.
Klientka w chińskiej restauracji pyta kelnerkę:
- Co pani dziś poleca? Kurczaka orientalnego czy Kaczkę w sosie słodko-kwaśnym?
- Aaa... Jeden pies.
Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!
Komentarze
Odśwież17 października 2016, 16:43
Ale na złom nie przyjmują monet.
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:32
@damian2500: ale przyjmują przetopione
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:15
Na złom nie przyjmują monet, ale można przetopić...
Odpisz
17 października 2016, 22:57
Niestety, muszę Ciebie autorze rozczarować. Monety nie zostają przyjmowane, bo:
1. Znajduje się na nich godło Polski- orzeł w koronie.
2. Sam próbowałem, ale się nie udało.
3. Gdyby takie coś byłoby możliwe to gospodarka ległaby w gruz.
Więc nie, nie da się.
A jak zawsze mi kasjerki tak mówią, to ja im odpowiadam, że OK, ale jutro mają mnie znaleść i oddać jeden grosz, a jak nie dadzą to kolejny dzień dwa razy mi tyle wiszą. I o dziwo znajdują tego grosza.
Odpisz
18 października 2016, 22:13
Więc przetop monety
Odpisz
17 października 2016, 16:38
dobre :D
Odpisz