Gry komputerowe są wspaniałe,...

Gry komputerowe są wspaniałe, ponieważ w wirtualnym świecie pozwalają ci spełniać swoje nieosiągalne w rzeczywistości fantazje i marzenia. Na przykład w Simsach możesz mieć pracę i dom.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Iskra20087

16 marca 2017, 18:35

I być szczęśliwym

Avatar Iskra20087

20 lutego 2017, 15:31

Czy ten żart to wyśmiewanie się z ludzi biednych?a tak poza tym to jeśli sądzisz,że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci,to niezawodny znak,że jesteś MUGOLEM!

Avatar kozaczeq

26 lutego 2017, 22:16

@Iskra20087: A jeśli cytujesz tylną okładkę Harry'ego Pottera to niezawodny znak że jesteś idiotą (osobiście uwielbiam czytać, warto to robić polecam :> )

Avatar Iskra20087

1 marca 2017, 16:26

@kozaczeq: jeśli uważasz że obrażanie kujona klasowego jest inteligentne to znaczy że masz niski poziom inteligencji w skrócie sam jesteś idiotą

Avatar kozaczeq

1 marca 2017, 17:31

@Iskra20087: skąd mam wiedzieć że jesteś kujonem, po prostu zachowujesz się jak idiotka.

Avatar Iskra20087

1 marca 2017, 17:42

@kozaczeq: ech no właśnie nie wiesz a się odzywasz (piszesz)

Avatar Iskra20087

1 marca 2017, 18:16

@kozaczeq: nie mów nigdy na mój temat i zakończymy tę kłótnie ok?

Avatar kozaczeq

1 marca 2017, 21:48

Avatar Iskra20087

2 marca 2017, 15:19

@kozaczeq: :-)

Avatar Princess_Unattainable

19 lutego 2017, 08:51

I mieć rodzinę oraz mordować ludzi ._.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 00:47

być zajebistym

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2017, 12:26

I drugą połówkę...

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2017, 15:33

życiowe xd

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2017, 09:18

'Nieosiągalne w rzeczywistości fantazje i marzenia'? Ucz się dobrze, albo wygraj w lotto.

Avatar maxmaxi123

15 lutego 2017, 19:36

Pssst, to internety, tego nie zrozumiesz.

Avatar wegedogazu

13 listopada 2016, 17:57

i rodzine

Avatar Anielka999

28 września 2016, 23:10

I dostać awans za mycie zębów przed pracą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Koniec świata został oficjalnie uznany za święto ruchome.

Zobacz cały dowcip

Jaś zaprosił swoją mamę na obiad w mieście, w którym studiował i gdzie wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną. Jednak, kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikają jakieś problemy. Syn zauważył, jak matka patrzy na Justynę i kiedy byli sami powiedział:
- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy.
Tydzień później Justyna pyta się Jaśka:
- Słuchaj, nie chce nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką, nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
Jasiek zdecydował się napisać list do matki:
"Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukierniczkę Justyny, nie piszę też że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, że od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć."
Odpowiedź przyszła parę dni później.
"Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, że gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła."

Zobacz cały dowcip

Przychodzi pacjent do lekarza i skarży się, że podczas stosunku słyszy w uszach jakieś dziwne gwizdy. Lekarz pyta pacjenta:
- A ile ma pan lat?
- A mam już ponad 70 lat.
- No to co się pan dziwi, na oklaski nie ma pan co liczyć.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Co łączy Bolesława Chrobrego i pokój syna?

I tu syn Mieszka, i tu syn mieszka.

Zobacz cały dowcip

Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...

Zobacz cały dowcip

Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie…
W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy. Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa.
Po chwili sytuacja się powtarza: kurczowy chwyt za gardło, ochrypły głos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy… Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie.
Student nie wytrzymuje:
- Co się Panu stało? Może jakoś mogę pomoc?
- Eeee…, e…, ja tylko tak się z siostra drażnię… no bo wczoraj jej mąż się powiesił…

Zobacz cały dowcip