Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież7 lipca 2018, 07:16
Dziwne
Odpisz
29 marca 2017, 19:13
Tylko 2?
Odpisz
29 marca 2017, 22:04
@Ameron: Przecież mówił, że równo 1kg.
Odpisz
29 marca 2017, 22:17
@biskupdec: Ahh tak, pół kilo !
Odpisz
29 marca 2017, 22:46
@Ameron: Panowie, za marne 200g go nie zamkniemy, nie ma co w raporcie tego meldować.
Odpisz
29 marca 2017, 22:48
@damian2500: no przecież te 100 g na własny użytek pewnie miał.
Odpisz
30 marca 2017, 06:36
@Ameron: Co to 50g na własny? Phi...
Odpisz
30 marca 2017, 08:01
@Monster_: Ja te 10g to na raz biorę...
Odpisz
30 marca 2017, 08:02
@biskupdec: Cienias, 5g?
Odpisz
30 marca 2017, 08:56
@Monster_: Ten gram to chyba kilka razy powtarzasz....
Odpisz
31 marca 2017, 08:00
@biskupdec: Tylko 500 mg? To nawet fazy nie będzie
Odpisz
31 marca 2017, 08:51
@DeMajkel: Jaka bieda na jeja. Dlaczego tylko 1u ?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:10
@biskupdec: to ja te 1u zabieram
Odpisz
4 kwietnia 2017, 23:19
@kot_astronauta: Jaka kokaina?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 08:45
@PolskiRusek: LSD, SLD, Babcia Gienia, Wujek Antoś - Wybierz coś.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 01:31
@DeMajkel: 300 mg? Pffffff
Odpisz
12 kwietnia 2017, 06:41
Nie chcę cię martwić, ale 1u to o wiele mniej niż 300mg ;P
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:26
@biskupdec: Po co głowę mi zawracacie skoro nic nie znaleźliście?!
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:05
@czarnysmok2010: Panie komendancie! Mamy dług u pobliskiego dilera!
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:58
@PolskiRusek: Panie dile.... znaczy Panie Poruczniku, melduję, że znaleźliśmy 20kg kokainy u Komendanta.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 13:55
@biskupdec: Skąd on wziął 40 kg?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 14:19
@DeMajkel: Chyba pomagał w przemycie większej partii i dostał z tego 100kg udziału.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 14:47
@biskupdec: Zostanie miliarderem jak sprzeda te 200 kg, musimy go powstrzymać
Odpisz
15 kwietnia 2017, 15:24
@DeMajkel: Jest mały problem. Te całe 2 tony to był jego przemyt.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 15:25
@DeMajkel: Jest mały problem. Te całe 2 tony to był jego przemyt.
Odpisz
11 czerwca 2017, 19:22
@biskupdec: Już prawie 2 miesiące i jeszcze go nie złapaliście? Proszę podać informacje o lokalizacji tych 5 ton kokainy!
Odpisz
11 czerwca 2017, 19:31
@DeMajkel: *nie odzywa się bo ukradł te 10 ton*
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2017, 19:58
@kot_astronauta: *dostaje telefon o znalezieniu tych 20 ton w piwnicy kota_astronauty*
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:10
@DeMajkel: A po co mu 40 ton koki?
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:29
@Ameron: Sprzeda 80 ton i będzie pierdyliarderem.
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:35
@DeMajkel: *śmieje się złowieszczo*
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:39
@DeMajkel: Ja to bym zarekwirował te 160 ton ale jak tam uważacie :/
Odpisz
11 czerwca 2017, 21:31
@Ameron: Przez stworzenie 320 ton kokainy wyginął gatunek krasnodrzewu pospolitego, z którego się ten narkotyk pozyskuje. To przekroczyło skalę w kodeksie karnym.
Odpisz
11 czerwca 2017, 21:47
@DeMajkel: Czyli puszczamy wolno?
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:06
@Ameron: Mamy go puścić wolno za 640 ton kokainy?
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:08
@DeMajkel: Kodeks karny nie obejmuje ilości 1280 ton kokainy :_:
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:42
@Ameron: Skad on w ogóle wziął składniki na 2560 ton kokainy?
Odpisz
12 czerwca 2017, 07:17
@DeMajkel: 5120 ton to więcej niż roczna produkcja zbóż w Afryce ;-;
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:00
@Ameron: Sprzedajmy te 10240 ton kokainy Billowi Gatesowi i innym bogaczom, będziemy mieli pieniądze na wyżywienie i wyleczenie wszystkich biednych i chorych dzieci.
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:03
@DeMajkel: albo na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:06
@kot_astronauta: Jeja Premium?
Odpisz
12 czerwca 2017, 20:31
@DeMajkel: To ciągle będzie za mało pieniędzy :/
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:40
@Ameron: Moim zdaniem jak będzie przecena na Jeja Premium to powinno wystarczyć pieniędzy ze sprzedaży tych 20480 ton.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 11:49
@biskupdec: Ale przecen nie robią, więc 40960 to nie starczy.
Odpisz
20 września 2017, 10:09
@mrauczur: ja bym te 1000000 ton zostawił dla siebie
Odpisz
21 września 2017, 19:27
81920 ton to byłoby za dużo nawet, jak ty i wszystkie twoje potomki, wnuki itp bylibyście narkomanami. Poza tym, nie masz gdzie tego pomieścić.
Odpisz
21 września 2017, 21:14
@DeMajkel: uwierz mi mam
Odpisz