- Synu, niemoralnym jest znalezienie partnerki życiowej z internetu!
- Tato, a jak ty mamę znalazłeś?
- Zwyczajnie. Wygrałem ją w karty!
Kojarzycie te zabawkowe, interaktywne karabiny?
Miały z 50 dźwięków takie jak:
- Piu, piu, piu
- Pif pif pif
- Paf paf paf
I inne. Był jeszcze jeden, dodatkowy który brzmiał tak:
- Mateusz wypie*dol ten karabin przez okno!
Ale on się włączał jak się nim za długo bawiłem
- Oddałam ci najlepsze lata swego życia!
- Dziękuję.
- Za co ty mi dziękujesz, kołku jeden?
- Za to, że te lata, które spędziłaś ze mną, nazywasz najlepszymi.
Przychodzi do zegarmistrza rozżalony klient.
- Proszę Pana! Zegarek, który u pana kupiłem pół roku temu, już się popsuł i jest do wyrzucenia. A zapewniał mnie pan, że będzie mi służył przez całe życie.
- Zgadza się ale Pan wtedy bardzo źle wyglądał...
Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.
- Dzisiaj taki piękny dzień, środek tygodnia, słońce, woda, złoty piasek...
- Nie filozofuj tylko napełniaj betoniarkę!
Komentarze
Odśwież21 marca 2017, 22:50
Ale masz mocny telefon, naprawdę wstaw sobie panele 😇
Odpisz
25 lutego 2017, 08:22
Żary o Nokii 3310 takie śmieszne \(;-;)/
Odpisz
4 marca 2017, 09:26
Żar nie może być śmieszny
Odpisz
13 marca 2017, 06:18
@StudioDoge: może jak sypniesz nim komuś w oko
Odpisz
24 lutego 2017, 21:17
po co trzy nokie? samoobrona?
Odpisz
26 lutego 2017, 23:07
@AliGk: Opcja odpowiedz, polecam.
Odpisz
24 lutego 2017, 19:40
A moja 6030 w tym miesiącu zaliczyła 13 lat i chodzi jak nowa.
Odpisz
26 lutego 2017, 23:06
Dziwnie nazwałeś swoją 13 letnią córkę.
Odpisz
24 lutego 2017, 23:11
Gdy nokia 3310 wpadnie ci to toalety a potem sie dziwi że powódz w radomiu
Odpisz
24 lutego 2017, 21:17
teraz zeby nie popsuc podlogi kupilbym smartfona:) genialne. nie znaja sie mlodsi:)
Odpisz
24 lutego 2017, 22:02
@AliGk: Samsung Galaxy a3 jak spadł mi ekranem na terakotę to odłupał mi kawałek, a sam telefon nic, nawet ryski nie ma
Odpisz
24 lutego 2017, 14:58
wiecie, że ja trzymam jeszcze w domu starą Nokię 3310? xd
Odpisz
24 lutego 2017, 17:26
Ja jakoś ostatnio kupiłam trzy na allegro
Odpisz
24 lutego 2017, 17:49
Tak, na pewno wiedziałem, obco osobo z Internetu.
Odpisz
24 lutego 2017, 19:04
@maxmaxi123: dokladnie
Odpisz