Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież3 maja 2021, 11:52
Albo detektyw
Odpisz
14 października 2016, 16:48
A mogę na ziemię?
Odpisz
13 października 2016, 01:57
Zauważyłem, że dowcipy na główną zostają wrzucane często o bardzo późnej godzinie...
Odpisz
13 października 2016, 05:16
@baarts: Są wrzucane codziennie koło ~2:00 w nocy. Czasami zdarzy się wcześniej, a czasami później.
Odpisz
13 października 2016, 11:23
Ciekawe czemu. Qbus, czy ja o czymś nie wiem?
Odpisz
13 października 2016, 14:49
@baarts: Żaden człowiek nie wie wszystkiego więc pewnie tak, możesz czegoś nie wiedzieć
Odpisz
13 października 2016, 18:18
Ja zawsze tak odpowiadam na takie pytanie przed chwilą.
Odpisz
13 października 2016, 23:48
Czy Twój avatar się obraca?
Odpisz
14 października 2016, 13:11
@ToWcaleNieJa: W jakim sensie? (już druga osoba się mnie o to pyta...)
Odpisz
14 października 2016, 13:38
No raz masz o takim kącie nachylenia a raz o innym.
Odpisz
14 października 2016, 13:45
@ToWcaleNieJa: Kąt nachylenia jest cały czas ten sam. Jedynie co to na FB mam wariant włącznika zamiast litery Q.
Odpisz
14 października 2016, 14:05
Qay.
Odpisz
13 października 2016, 14:45
Hahaa
Odpisz