Pacjent budzi się z...

Pacjent budzi się z pięcioletniej śpiączki:
- Mamy dla pana złe wieści...
- Dajcie spokój. Póki w Europie panuje spokój, a Polską nie rządzi Kaczyński, wszystko jest OK.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Cs_maniak

17 października 2021, 00:17

Mam dla pana złe wieści

Avatar Mimikkyu

11 czerwca 2019, 11:41

Heh...

Avatar JohnyCacao

22 grudnia 2018, 20:25

Hej,dzwonię z 2018, mamy przeje**ne

Avatar GrzegorzKnap

Edytowano - 14 października 2016, 16:17

Czyli jednym słowem - pacjent leming. Lub inaczej - najgorszy sort pacjenta.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 23:29

Avatar polandball1

Edytowano - 15 października 2016, 02:01

"Leming,,

Avatar JTKX2

15 października 2016, 20:25

@GrzegorzKnap: drugi mistrzjedi

Avatar Batman_

16 października 2016, 01:01

@JTKX2: Czemu?

Avatar JTKX2

16 października 2016, 08:38

@Batman_: Tez mówi tak jak ty

Avatar Batman_

16 października 2016, 14:18

@JTKX2: W sensie ja? Ale ja jestem drugim kontem swym.

Avatar JTKX2

16 października 2016, 14:22

@Batman_: Sry myślałem ze odpisał mi ten sam gościu do którego napisałem tamten komentarz

Avatar Batman_

16 października 2016, 14:26

@JTKX2: Spoko.

Ale wiem, na jednej konwersacji z nim zauważyłem, że za bardzo inteligentny nie jest.

Avatar JTKX2

16 października 2016, 15:39

@Batman_: ale kto nie jest? Mistrzjedi czy ten który napisał ten komentarz?

Avatar Batman_

16 października 2016, 17:33

@JTKX2: Ja w tamtej chwili napisałem, że mistrzjedi.

Avatar JTKX2

16 października 2016, 18:00

@Batman_: aaa
On jest dziwny

Avatar GrzegorzKnap

17 października 2016, 12:46

@JTKX2: Że co?

Avatar JTKX2

17 października 2016, 16:20

@GrzegorzKnap: Głupoty piszesz młodzieńcze

Avatar ToWcaleNieJa

14 października 2016, 14:06

Koleś ma pecha ze śpiączki od razu do obozu...

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2016, 20:55

No ale Polską rządzi kaczyńśki ;w;

Avatar matheo2001

9 sierpnia 2016, 11:58

No właśnie, a on o tym nie wiedział bo był w śpiączce.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2016, 12:39

@matheo2001: teraz czaję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Sędzia pyta:
- Co Pan robił dwa lata temu 5 lipca o 10:20?
- Dokładnie pamiętam. Jednym okiem patrzyłem na zegarek, a drugim na kalendarz.

Zobacz cały dowcip

- Stirlitz, napisałeś oświadczenie po rosyjsku. Jesteś rosyjskim szpiegiem!
- Co tam jest napisane?
- Że jestem kompletnym idiotą!
- Prima aprilis, Mueller!

Zobacz cały dowcip

Prawdopodobieństwo, że któryś z pasażerów na pokładzie samolotu będzie miał bombę wynosi 1:1000000. Prawdopodobieństwo, że dwóch pasażerów na pokładzie samolotu będzie miało bombę wynosi 1:1000000000. Co robi, matematyk, żeby zmniejszyć ryzyko, że ktoś na pokładzie samolotu którym będzie leciał będzie miał bombę?

Bierze swoją.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Rozmowa w Urzędzie Pracy.
- Zetknął się Pan z jakiś programem dla bezrobotnych?
- "Dzień dobry TVN"

Zobacz cały dowcip

Ciemna, deszczowa noc listopadowa. Do pubu na wsi w Anglii wchodzi dwóch dżentelmenów. Jeden pyta barmana:
- Czy w tej wsi jest duży czarny pies z białą obrożą?
- Nie
- A może w tej wsi jest duży czarny kot z białą obrożą?
- Nie
Pytający mówi do kolegi:
- Wiesz co John, chyba jednak przejechaliśmy pastora

Zobacz cały dowcip

Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".

Zobacz cały dowcip