Sędzia pyta:
- Co Pan robił dwa lata temu 5 lipca o 10:20?
- Dokładnie pamiętam. Jednym okiem patrzyłem na zegarek, a drugim na kalendarz.
- Stirlitz, napisałeś oświadczenie po rosyjsku. Jesteś rosyjskim szpiegiem!
- Co tam jest napisane?
- Że jestem kompletnym idiotą!
- Prima aprilis, Mueller!
Prawdopodobieństwo, że któryś z pasażerów na pokładzie samolotu będzie miał bombę wynosi 1:1000000. Prawdopodobieństwo, że dwóch pasażerów na pokładzie samolotu będzie miało bombę wynosi 1:1000000000. Co robi, matematyk, żeby zmniejszyć ryzyko, że ktoś na pokładzie samolotu którym będzie leciał będzie miał bombę?
Bierze swoją.
Rozmowa w Urzędzie Pracy.
- Zetknął się Pan z jakiś programem dla bezrobotnych?
- "Dzień dobry TVN"
Ciemna, deszczowa noc listopadowa. Do pubu na wsi w Anglii wchodzi dwóch dżentelmenów. Jeden pyta barmana:
- Czy w tej wsi jest duży czarny pies z białą obrożą?
- Nie
- A może w tej wsi jest duży czarny kot z białą obrożą?
- Nie
Pytający mówi do kolegi:
- Wiesz co John, chyba jednak przejechaliśmy pastora
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież17 października 2021, 00:17
Mam dla pana złe wieści
Odpisz
11 czerwca 2019, 11:41
Heh...
Odpisz
22 grudnia 2018, 20:25
Hej,dzwonię z 2018, mamy przeje**ne
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 16:17
Czyli jednym słowem - pacjent leming. Lub inaczej - najgorszy sort pacjenta.
Odpisz
14 października 2016, 23:29
@GrzegorzKnap: Aha
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 02:01
"Leming,,
Odpisz
15 października 2016, 20:25
@GrzegorzKnap: drugi mistrzjedi
Odpisz
16 października 2016, 01:01
@JTKX2: Czemu?
Odpisz
16 października 2016, 08:38
@Batman_: Tez mówi tak jak ty
Odpisz
16 października 2016, 14:18
@JTKX2: W sensie ja? Ale ja jestem drugim kontem swym.
Odpisz
16 października 2016, 14:22
@Batman_: Sry myślałem ze odpisał mi ten sam gościu do którego napisałem tamten komentarz
Odpisz
16 października 2016, 14:26
@JTKX2: Spoko.
Ale wiem, na jednej konwersacji z nim zauważyłem, że za bardzo inteligentny nie jest.
Odpisz
16 października 2016, 15:39
@Batman_: ale kto nie jest? Mistrzjedi czy ten który napisał ten komentarz?
Odpisz
16 października 2016, 17:33
@JTKX2: Ja w tamtej chwili napisałem, że mistrzjedi.
Odpisz
16 października 2016, 18:00
@Batman_: aaa
On jest dziwny
Odpisz
17 października 2016, 12:46
@JTKX2: Że co?
Odpisz
17 października 2016, 16:20
@GrzegorzKnap: Głupoty piszesz młodzieńcze
Odpisz
14 października 2016, 14:06
Koleś ma pecha ze śpiączki od razu do obozu...
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:55
No ale Polską rządzi kaczyńśki ;w;
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:58
No właśnie, a on o tym nie wiedział bo był w śpiączce.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:39
@matheo2001: teraz czaję
Odpisz