Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2017, 07:31
dobre!!!😂🐧🐱
Odpisz
30 czerwca 2017, 16:25
@Woda_w_proszku: człowieku... ja wszystko szanuje, ale powiedz mi... po ch*ja tu potrzebna emotikonka z pingwinem??!
Odpisz
5 lipca 2017, 11:39
@MsCrazyAlex: a po co przeklinasz ?a poza tym pingwiny są FAJNE!..,!!!!!!🐧🐧🐧🐧🐧🐧
Odpisz
5 lipca 2017, 23:00
@Woda_w_proszku: ok... to, że pingwiny są fajne to się zgadza, ale w komentarzu trochę nie na temat :-)
Odpisz
5 lipca 2017, 10:57
a po co ci te pszekleństwa,a poza tym pingwiny są fajne🐧🐧🐧🐧
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:15
@Woda_w_proszku: prawda są fajne Ale księga jeja mówi jasno : kto emotkami spamuje ten na jeja być nie zasługuje
Odpisz
20 sierpnia 2017, 18:18
jeja jest dla wszystkih😉🐳
Odpisz
20 sierpnia 2017, 19:10
@Woda_w_proszku: *wszystkich kolego nowy ;-)
Odpisz