Trzech studentów z Danii: Lars, Larsen i Larsoden pojechało na Erasmusa do Czech.
Czechom jednak Duńczycy bardzo się mylili i nigdy nie wiedzieli, który jest który.
Czesi więc postanowili czytać ich nazwiska od końca.
Kupiłem sobie płytę CD do nauki hiszpańskiego we śnie. Rano się okazało, że płyta się zacięła w 16 sekundzie. Na chwilę obecną po hiszpańsku umiem się tylko jąkać.
Rozmawiają dwaj bankowcy:
- Wiesz, przez ten kryzys, to nie mogę spać, wiercę się całą noc, ale z nerwów nie daję rady zasnąć.
- A ja śpię jak niemowlę...
- No co Ty, naprawdę?! Jak to, jak niemowlę?!
- No po prostu, całą noc ryczę, a nad ranem sram w gacie...
Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.
Klasa maturalna, lekcja języka polskiego. Nauczycielka rozdaje uczniom kartki i mówi:
- Dzisiaj napiszecie wypracowanie na temat "Sytuacja gospodarcza w naszym kraju". Tym słabszym z ortografii odrazu przypominam, że ch*jowa pisze się przez u otwarte...
- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 02:26
Mają ludzie szczęście...
Odpisz
14 lutego 2017, 07:56
Apropos, która wersja jest poprawna, obydwa czy obydwoje?
Odpisz
14 lutego 2017, 08:46
@Turbek213: Oba wersje są poprawne :)
Odpisz
16 lutego 2017, 14:06
@Turbek213: To zależy.
Odpisz
18 lutego 2017, 07:17
@baarts: To w zależności od tego jest
Odpisz
19 lutego 2017, 15:22
@TheNaturat: Obie*
Odpisz
17 lutego 2017, 15:34
moja też ;)
Odpisz
17 lutego 2017, 16:39
Na pewno ją masz :v
Odpisz
17 lutego 2017, 19:58
@Davido: no mam
Odpisz
17 lutego 2017, 19:59
Z ręką się ożeniłeś? :v
Odpisz
17 lutego 2017, 21:13
@Davido: nie, z Sereną :/
Odpisz
13 kwietnia 2017, 05:48
Fucking weeb
Odpisz
13 kwietnia 2017, 13:15
@CeeKay: heheh
Odpisz
16 lutego 2017, 21:27
Faceci... ;-;
Odpisz
13 kwietnia 2017, 05:57
Mając trzynaście lat na 100% masz dużo doświadczeń z facetami i znasz ich na wylot
Odpisz
13 kwietnia 2017, 10:05
@CeeKay: Dokładnie!
Odpisz
29 września 2019, 09:19
Trzynastolatki...;-;
Odpisz