Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież18 lipca 2016, 17:07
aż śmiechłam !
Odpisz
21 kwietnia 2016, 17:56
Szkoda, ta strona trzymała poziom, teraz to bezbek i rak... A autora na chemioterapię -,-
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:47
to było tak suche ze musiałem wypić całoł kole bez pszerwy 0,5 żeby mieć znowu mokry język
Odpisz
30 kwietnia 2016, 07:36
@LoterSon: całą*
colę*
przerwy*
0,5l to malo
Odpisz
21 maja 2016, 13:28
@LoterSon: To lepiej teraz przeczytaj CAŁOŁ bibliotekę słowników. I najlepiej czytaj bez PSZERWY.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:22
LOL
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:50
ja mam na imie antek
Odpisz
16 kwietnia 2016, 13:09
to było bardziej suche niż stopy Cejrowskiego
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:34
nazywam sie antekcraft jedna osoba na YouTube nazywa sie antcraft kłóćiła się ze mną że kradne mu imię
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:33
Niesamowita historia! Mów dalej.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 18:19
interesujące...
Odpisz
19 kwietnia 2016, 23:26
"kłóćiła"
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:44
Tak bardzo intresting
Odpisz
22 kwietnia 2016, 22:58
Opowiadaj dalej...
Odpisz
10 listopada 2020, 23:49
@FoxyFox: no i już cztery lata czekacie a on dalej nie opowiedział :(
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:25
dodaj do koszyka obserwuj tę domenę płacąc miesięczny czynsz za mieszkanie na sprzedaż Kraków zwierzyniec pierwszy raz w tygodniu w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca w pobliżu znajduje się w tym roku w szpitalu klinicznym
Odpisz
25 kwietnia 2016, 09:24
@BOSS111: mama mi się nie wiem co tam nie wiem co tam nie wiem ze nie mam nadzieje bo to ja tez mam z tego nie mam z tego powodu do ciebie też nie ma za co to jest na pewno nie mam ci to jest
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:30
pizza na telefon dotykowy za darmo odbiór w punkcie sprzedaży jest to bardzo ważne i istotne
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:34
Dla niekumatych ANT to po angielsku mrówka
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:26
Tak się składa że to nawiązanie do ANTMANA
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:34
@Oktopus01: czyli uważasz, że słowo "Ant" wzięło się od Antmana? Tak?
Odpisz
19 kwietnia 2016, 22:32
ANt to robak
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:07
Bo nikt nie umie używać słownika lub translatora by przetłumaczyć tak skomplikowaną frazę, jaką jest "ant"
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:33
tylko głupi nie wiedział ze ANT to po angielsku mrówka. zał mi cie
Odpisz
21 kwietnia 2016, 12:34
@Janek309: to żart tak czy jesteś głupi ?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 13:33
Postarajcie się z tymi strzałkami w DÓŁ!!!
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:46
Cisne jak moge. Ale limit sie wykorzystał!
Odpisz
27 kwietnia 2016, 14:27
@Oktopus01: nawiązanie do antmana? xd
Odpisz
27 kwietnia 2016, 14:28
ja też
Odpisz