Są zawody spadochronowe. Konkurencja "kto najniżej otworzy spadochron". Skoki odbywały się parami. Udział wzięło dwóch wariatów. Wyskoczyli z samolotu, lecą, 700m do ziemi. Jeden z nich pyta:
- Ty, Franek, otwieramy?
- Nie, jeszcze czas.
Lecą, 500 m do ziemi
- Ty, Franek, otwieramy?
- Nie, jeszcze czas.
Lecą, 100 m, do ziemi.
- Ty, Franek, otwieramy?
- Nie, jeszcze czas.
Lecą, metr do ziemi.
- Ty, Franek, otwieramy?
- Coś ty, głupi? Z metra nie skoczysz?
Ksiądz do Jasia na lekcji religii:
- Powiedz, Jasiu, kto wszystko widzi, wszystko słyszy i wszystko wie?
- Nasza sąsiadka!
- Saro, słońce ty moje, dokąd się wybierasz?
- Na targ pójdę.
- Przecież w domu wszystko mamy!
- Poawanturować mi się chce.
Co mówi policjant, kiedy jest na basenie?
- Dowody proszę!
Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
Ciemna, deszczowa noc listopadowa. Do pubu na wsi w Anglii wchodzi dwóch dżentelmenów. Jeden pyta barmana:
- Czy w tej wsi jest duży czarny pies z białą obrożą?
- Nie
- A może w tej wsi jest duży czarny kot z białą obrożą?
- Nie
Pytający mówi do kolegi:
- Wiesz co John, chyba jednak przejechaliśmy pastora
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2016, 06:12
i jest ten moment gdy chce się coś napisać ale nie wie się co
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:53
nie zdążyli by powiedzieć ale co tam....
Odpisz
19 czerwca 2016, 13:02
@Ameron: Nie szczailes zartu. Obnizali samolot.
Odpisz
20 czerwca 2016, 15:14
@ZielonyDywanik: Wyskivzyli z samolotu ;---;
Odpisz
7 lipca 2016, 22:11
@ZielonyDywanik: ja odrazu wiedziałem oco come on
Odpisz
8 lipca 2016, 20:51
@ZielonyDywanik: hmm po dogłębnym przeanalizowaniu dowcipu wywnioskować można że skoczyli "Wyskoczyli z samolotu".....
Odpisz
4 lipca 2016, 00:10
Wiem ze troche offtopic, ale skojarzyl mi sie paradoks strzaly :P
Odpisz
11 czerwca 2017, 22:15
@Oskaras: Lubisz Disturbed?
Odpisz
12 czerwca 2017, 07:22
@TheMJawesome: Tak, od tego zacząłem moją 'przygodę' z tym rodzajem muzyki
Odpisz
12 czerwca 2016, 14:06
Logika.
Odpisz
7 czerwca 2016, 17:29
to Noe tak działa
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:30
@CoolSceleton95: autokorekta?
Odpisz
7 czerwca 2016, 22:34
@E_R_M: litery o i i są obok siebie.
Odpisz
8 czerwca 2016, 07:40
@CoolSceleton95: no shit sherlock
Odpisz
9 czerwca 2016, 09:15
@baarts: przypadkowe wciśnięcie a jest z dużej bo autokorekta
Odpisz
9 czerwca 2016, 14:56
@CoolSceleton95: nie o to mi chodzilo w tym komie
Odpisz
20 marca 2016, 22:28
I łubudubu
Odpisz