Spotkali się Włoch, Holender i Amerykanin w barze. Popijając piwo, zaczęli gadać o swoich synach:
- Chciałem, aby mój syn ożenił się piękną, białą kobietą, a on poślubił Murzynkę! - opowiada wściekły Amerykanin.
- A ja - mówi Włoch - chciałem żeby mój poślubił piękną i religijną kobietę, a wyszedł za ateistkę.
- Chłopaki - przerywa im Holender - a co ja mam powiedzieć? Chciałem, by poślubił kobietę, a on...
List z wakacji: Jest pięknie. Świetnie wypoczywam. Bądźcie spokojni i nie martwcie się o mnie.
P.S. Co to jest epidemia?
Jaka jest różnica między słonicą a teściową?
- 5 kilo.
Byłem na rozmowie o pracę i gość zapytał:
- W CV napisał pan, że potrafi pan szybko liczyć w pamięci. Ile jest 17x19?
- Trzydzieści sześć – odpowiedziałem bez zastanowienia.
- To zła odpowiedź.
- Ale jaka szybka!
Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?
- Wybudowali Seul.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2018, 13:04
no własnie a on coooo?
Odpisz
21 grudnia 2017, 13:56
:P
Odpisz
15 maja 2017, 15:59
on poślubił swojego... swoją parówkę... XD
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:23
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:08
A on co? Chyba w połowie kawał się przerwał.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:01
Chodzi o to, że masz się domyślić, że jego syn jest gejem
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:39
Twije bajty nie są zabawane.
Odpisz
4 maja 2017, 21:35
@mruwka1234: A co jeśli jego syn ożenił się z poduszką-waifu jak np. w Japoni? Hmm? >:C
Odpisz
4 maja 2017, 23:43
@sylveonka: Jeśli by tak było to byłby japończyk, a nie holender
Odpisz
5 maja 2017, 08:01
@Namelessx: A skąd wiesz, że jego syn się tam nie przeprowadził? :I
Odpisz
5 maja 2017, 08:21
@sylveonka: Uh... ymm..
No nie wiem no v.v
Nie bij :c
Odpisz
5 maja 2017, 08:23
@Namelessx: Nie będę :V
Odpisz