Facet w restauracji zamówił zupę i zauważył, że kelner którą mu ją przynosi trzyma w niej zanurzony palec.
- Panie! Czego mi trzymasz palucha w mojej zupie?!
- Bo mam na nim krostę i lekarz kazał mi go trzymać w ciepłym
- To trzymaj pan go sobie w dupie!
- Na zapleczu trzymam, ale na sali przy gościach jednak nie wypada...
Ojciec prowadzi syna do toalety:
- O człowieku można się dużo dowiedzieć, znając to co czyta w toalecie. Popatrz, ja już trzeci raz przeczytałem "Tożsamość Bourne'a", mama "Wojnę i pokój", dziadek "Trylogię". A ty co czytasz, jakieś głupie dowcipy z gazetek reklamowych. O czym to świadczy?!
- Tylko o tym, że zaparcia trzeba leczyć, a nie chwalić się nimi...
Obiad świąteczny, cała rodzina przy stole, mąż mówi do żony:
- Mówiłaś, że zrobisz dzisiaj indyka?
Żona podnosi głowę patrząc na sufit i mówi:
- Gulgulgulgul...
Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!
U mechanika:
- Będzie Pani potrzebowała nową skrzynię biegów.
- A co to skrzynia biegów?
- I to nie jedną...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2016, 22:50
lol bombowe 10/10
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2016, 19:32
5 na 10 ale fajny
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:17
Hahahahaha
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:46
SUPER
Odpisz
2 grudnia 2015, 18:50
Hahahaha najlepszy
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 17:08
Słoik z gorącym i już . :D
Odpisz
19 listopada 2015, 20:07
Za**bisty
100/100
Odpisz
17 listopada 2015, 20:37
*Odruch wymiotny*
Odpisz
13 listopada 2015, 20:31
najlepszy żart EVER
Odpisz
13 listopada 2015, 17:52
1.5/10
Odpisz
13 listopada 2015, 15:33
yha!
Odpisz
12 listopada 2015, 19:38
HAHAHA i FUJ xDD
Odpisz
9 listopada 2015, 16:06
Dobrze doprawiona zupa. Ale ja nie zjem
Odpisz
9 listopada 2015, 13:27
FFFFUUUUUUUUUUUUU
Odpisz
9 listopada 2015, 15:55
@LUNAWILKLPS: zgadzam sie
Odpisz