Jasiu i Bartek mają test z...

Jasiu i Bartek mają test z Historii. Do odpowiedzi wychodzi Jaś.
- Jasiu, w którym roku zaczęła się II Wojna Światowa? - Pyta nauczycielka.
- W 1939.
- Kto ją rozpoczął?
- Adolf Hitler.
- Ile ludzi wtedy zginęło?
- Naukowcy tego nie stwierdzili.
- Super! 6! Zawołaj proszę Bartka i usiądź do ławki.

- Na pierwsze pytanie w 1939, na drugie Adolf Hitler, a na trzecie - naukowcy tego nie stwierdzili. - Mówi Jasio do Bartka.

Bartek dumnie wchodzi do klasy.

- W którym roku się urodziłeś?
- W 1939.
- Kto jest Twoim ojcem?
- Adolf Hitler.
- Czy ty w ogóle masz mózg?
- Naukowcy tego nie stwierdzili.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar chedik

29 grudnia 2020, 16:19

Hahahaha
No u mnie by się zgadzało bo Bartek z mojej klasy serio nie ma mózgu

Avatar chedik

4 czerwca 2023, 09:15

@chedik: lol

Avatar MaLivka06

24 marca 2017, 10:37

To chyba miało być na odwrót. Zwykle Jasiu nie ma mózgu.

Avatar XDoge

7 stycznia 2019, 22:46

@MaLivka06: Jako dumny nosiciel imienia Jan obalam tą teorię i popieram tą formę żartu.

Avatar barbados12

23 kwietnia 2017, 22:43

Tyle jest dowcipów w internecie.. a wy wrzucacie kawały starsze od większości użytkowników jeja :V

Avatar WodogrzmotyMale

31 maja 2016, 16:40

to się zgadza

Avatar Jacek_kisiel

14 grudnia 2016, 13:48

@WodogrzmotyMale: jest film twojej nazwy...

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 13:38

@Jacek_kisiel: DZIĘKUJEMY KAPITANIE OCZYWISTY

I TO NIE JEST FILM

tylko kreskówka

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2016, 16:17

Odwrócili imiona...

Avatar Bubba

16 czerwca 2016, 07:35

nieśmieszne po co nauczyciel miałby się takich rzeczy pytać bartka

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

18 czerwca 2016, 13:08

@Bubba: Chciał być w dowcipie .Ma parcie skubaniutki.

Avatar bartesiak

17 czerwca 2016, 19:52

to jest fakt było śmieszne 3 lata temu!

Avatar Jakub35

13 czerwca 2016, 17:41

Avatar zzuzza

29 maja 2016, 18:27

super

Avatar julka0990

8 czerwca 2016, 17:20

@zzuzza: no, zuza

Avatar zzuzza

11 czerwca 2016, 13:59

@julka0990: zapraszam cię julio

Avatar XxXkotkaXxX

9 czerwca 2016, 21:20

d=(´▽`)=b

Avatar SporzywaczJapka

5 czerwca 2016, 18:59

Stare

Avatar XxXMarcelinaXxX

29 maja 2016, 19:33

hahaha

Avatar Plu111

29 maja 2016, 19:05

Imiona odwrócone

Avatar damian2500

29 maja 2016, 15:11

O ku*wa to jest starsze ode mnie.

Avatar Chemical

29 maja 2016, 12:39

o lol jaki bezbek

Avatar Wnuk_GermanyBalla

29 maja 2016, 08:33

Nie złe

Avatar CoolSceleton95

29 maja 2016, 09:18

@Wnuk_GermanyBalla: *niezłe

Avatar Wnuk_GermanyBalla

29 maja 2016, 09:22

@CoolSceleton95: huehuehue

Avatar MateuszDo9

29 maja 2016, 09:18

naprawdę śmieszne :p

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2015, 17:20

:P

Avatar misko02

22 sierpnia 2015, 10:44

Było

Avatar
LinkinBart

3 czerwca 2016, 00:33

@misko02: I co z tego? Jak śmieszne to w czym Ci przeszkadza?

Avatar abuq1

10 czerwca 2016, 17:53

Jejowicze już tacy są, kolego. Wejdź sobie w dział obrazki, i tam zobacz co się dzieje kiedy obrazek się powtórzy...

Avatar LionQueen

13 czerwca 2016, 22:57

@abuq1: * albo będzie tylko trochę się różnić xd

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

18 czerwca 2016, 13:09

@abuq1: już to BYŁO tłumaczone ; ]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta:
- Barman, co polecisz do picia?
Barman na to:
- Ano, panocku drink "Góra cy"!
Turysta:
- Jak to "Góra cy"?!
Barman:
- Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Później bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając grzejemy cas jakiś. Później nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy!

Zobacz cały dowcip

Żona w środku nocy mówi do męża:
- Kazik, mam problem. Nie mogę spać...
- Zło nigdy nie śpi! - odpowiada mąż.

Zobacz cały dowcip

Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi:
- Spełnię twoje dwa życzenia.
Jasiu na to:
- Widzisz to drzewo?
- Tak.
- To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął.
Potem wróżka pyta:
- A drugie życzenie?
- Teraz go wyjmij.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Anglik, Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto powie największą bzdurę. Zaczyna Anglik:
- Dżentelmen z Londynu przepłynął Atlantyk w samej wannie.
- Dżentelmen z Nowego Jorku - przebija Amerykanin, skoczył z dachu wieżowca i lecąc z parasolem bezpiecznie wylądował na ziemi.
Na co Rosjanin:
- Dżentelmen z Moskwy...
- Wygrał. - mówi Anglik
- Wygrał. - zgadza się Amerykanin

Zobacz cały dowcip

Przychodzi facet do baru i prosi o dwie pięćdziesiątki wódki.
- Może jedną setkę - proponuje barman.
- Nie, jedna jest za mojego kolegę na morzu, a druga dla mnie.
I tak codziennie przez dłuższy czas.
Po pewnym czasie przychodzi ten sam facet i prosi o jedną pięćdziesiątkę.
- Co się stał? Przyjaciel utonął?
- Nie. Ja przestałem pić.

Zobacz cały dowcip

Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.

Zobacz cały dowcip