Jasiu i Bartek mają test z Historii. Do odpowiedzi wychodzi Jaś.
- Jasiu, w którym roku zaczęła się II Wojna Światowa? - Pyta nauczycielka.
- W 1939.
- Kto ją rozpoczął?
- Adolf Hitler.
- Ile ludzi wtedy zginęło?
- Naukowcy tego nie stwierdzili.
- Super! 6! Zawołaj proszę Bartka i usiądź do ławki.
- Na pierwsze pytanie w 1939, na drugie Adolf Hitler, a na trzecie - naukowcy tego nie stwierdzili. - Mówi Jasio do Bartka.
Bartek dumnie wchodzi do klasy.
- W którym roku się urodziłeś?
- W 1939.
- Kto jest Twoim ojcem?
- Adolf Hitler.
- Czy ty w ogóle masz mózg?
- Naukowcy tego nie stwierdzili.
Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta:
- Barman, co polecisz do picia?
Barman na to:
- Ano, panocku drink "Góra cy"!
Turysta:
- Jak to "Góra cy"?!
Barman:
- Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Później bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając grzejemy cas jakiś. Później nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy!
Żona w środku nocy mówi do męża:
- Kazik, mam problem. Nie mogę spać...
- Zło nigdy nie śpi! - odpowiada mąż.
Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi:
- Spełnię twoje dwa życzenia.
Jasiu na to:
- Widzisz to drzewo?
- Tak.
- To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął.
Potem wróżka pyta:
- A drugie życzenie?
- Teraz go wyjmij.
Anglik, Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto powie największą bzdurę. Zaczyna Anglik:
- Dżentelmen z Londynu przepłynął Atlantyk w samej wannie.
- Dżentelmen z Nowego Jorku - przebija Amerykanin, skoczył z dachu wieżowca i lecąc z parasolem bezpiecznie wylądował na ziemi.
Na co Rosjanin:
- Dżentelmen z Moskwy...
- Wygrał. - mówi Anglik
- Wygrał. - zgadza się Amerykanin
Przychodzi facet do baru i prosi o dwie pięćdziesiątki wódki.
- Może jedną setkę - proponuje barman.
- Nie, jedna jest za mojego kolegę na morzu, a druga dla mnie.
I tak codziennie przez dłuższy czas.
Po pewnym czasie przychodzi ten sam facet i prosi o jedną pięćdziesiątkę.
- Co się stał? Przyjaciel utonął?
- Nie. Ja przestałem pić.
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2020, 16:19
Hahahaha
No u mnie by się zgadzało bo Bartek z mojej klasy serio nie ma mózgu
Odpisz
4 czerwca 2023, 09:15
@chedik: lol
Odpisz
24 marca 2017, 10:37
To chyba miało być na odwrót. Zwykle Jasiu nie ma mózgu.
Odpisz
7 stycznia 2019, 22:46
@MaLivka06: Jako dumny nosiciel imienia Jan obalam tą teorię i popieram tą formę żartu.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:43
Tyle jest dowcipów w internecie.. a wy wrzucacie kawały starsze od większości użytkowników jeja :V
Odpisz
31 maja 2016, 16:40
to się zgadza
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:48
@WodogrzmotyMale: jest film twojej nazwy...
Odpisz
2 lutego 2017, 13:38
@Jacek_kisiel: DZIĘKUJEMY KAPITANIE OCZYWISTY
I TO NIE JEST FILM
tylko kreskówka
Odpisz
1 lipca 2016, 16:17
Odwrócili imiona...
Odpisz
16 czerwca 2016, 07:35
nieśmieszne po co nauczyciel miałby się takich rzeczy pytać bartka
Odpisz
18 czerwca 2016, 13:08
@Bubba: Chciał być w dowcipie .Ma parcie skubaniutki.
Odpisz
17 czerwca 2016, 19:52
to jest fakt było śmieszne 3 lata temu!
Odpisz
13 czerwca 2016, 17:41
zŚ
Odpisz
29 maja 2016, 18:27
super
Odpisz
8 czerwca 2016, 17:20
@zzuzza: no, zuza
Odpisz
11 czerwca 2016, 13:59
@julka0990: zapraszam cię julio
Odpisz
9 czerwca 2016, 21:20
d=(´▽`)=b
Odpisz
5 czerwca 2016, 18:59
Stare
Odpisz
29 maja 2016, 19:33
hahaha
Odpisz
29 maja 2016, 19:05
Imiona odwrócone
Odpisz
29 maja 2016, 15:11
O ku*wa to jest starsze ode mnie.
Odpisz
29 maja 2016, 12:39
o lol jaki bezbek
Odpisz
29 maja 2016, 08:33
Nie złe
Odpisz
29 maja 2016, 09:18
@Wnuk_GermanyBalla: *niezłe
Odpisz
29 maja 2016, 09:22
@CoolSceleton95: huehuehue
Odpisz
29 maja 2016, 09:18
naprawdę śmieszne :p
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:20
:P
Odpisz
22 sierpnia 2015, 10:44
Było
Odpisz
3 czerwca 2016, 00:33
@misko02: I co z tego? Jak śmieszne to w czym Ci przeszkadza?
Odpisz
10 czerwca 2016, 17:53
Jejowicze już tacy są, kolego. Wejdź sobie w dział obrazki, i tam zobacz co się dzieje kiedy obrazek się powtórzy...
Odpisz
13 czerwca 2016, 22:57
@abuq1: * albo będzie tylko trochę się różnić xd
Odpisz
18 czerwca 2016, 13:09
@abuq1: już to BYŁO tłumaczone ; ]
Odpisz