- Nieczynne, raport kasowy się robi, trzeba poczekać z siedem minut - usiadłem w Coffee Cornerze na stacji benzynowej. Zazwyczaj około północy robią jakieś obliczenia, transmisje, czy coś równie interesującego. Wchodzi dwóch kolejnych klientów:
- Nieczynne, raport kasowy - rozejrzeli się, siedli obok mnie, po czym jeden z nich otworzył piwo w puszce.
- Tu nie można pić alkoholu - sprzedawca wychylił głowę znad monitora.
- Niech się pan nie martwi, przecież nieczynne jest.
Młoda nauczycielka zaraz po studiach po raz pierwszy przyszła do nowej pracy. Na jej lekcję pokazową przyszedł dyrektor i usiadł w ostatniej ławce za Jasiem. Młoda nauczycielka odwróciła się i napisała na tablicy zdanie "Ala ma kota"
- Dzieci, proszę przeczytać zdanie które napisałam.
- Tylko Jasio się zgłasza
- Tak Jasiu?
- Ale ma tyłek!
Nauczycielka zaczerwieniona:
- Jasiu, dostajesz uwagę!
A Jasiu zdenerwowany odwraca sie do tyłu i mówi:
- A ty jak nie wiesz, to nie podpowiadaj!!!
Powiedziałem żonie, że odbiorę Oreo i Pepsi w drodze z pracy do domu. Odpowiedziała mi głucha cisza. Żona do tej pory żałuje, że pozwoliła mi wybrać imiona dla naszych dzieci.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Przychodzi facet do baru i prosi o dwie pięćdziesiątki wódki.
- Może jedną setkę - proponuje barman.
- Nie, jedna jest za mojego kolegę na morzu, a druga dla mnie.
I tak codziennie przez dłuższy czas.
Po pewnym czasie przychodzi ten sam facet i prosi o jedną pięćdziesiątkę.
- Co się stał? Przyjaciel utonął?
- Nie. Ja przestałem pić.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2017, 14:24
niezłe
Odpisz
11 lutego 2017, 20:32
Stary! powiem ci jedno: Ne pal, Ne pal.....
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:56
niepal czy nepal ?
Odpisz
25 lutego 2016, 15:57
@ozzi2015: Nie mam pojęcia
Odpisz
23 lutego 2017, 20:32
@kittyi: Nepal - kraj
a Nepal to mowią bez zębni czyli niepal
Odpisz
23 listopada 2015, 19:47
po co hamsterowi dajecie doeslike? Mnie się tam podoba. Dla Nepalu!!!⌒.⌒
Odpisz
29 listopada 2015, 11:33
@Alea_a: No i mi się pododba
Odpisz
23 lutego 2016, 16:33
@kittyi: ortografia nie pali
Odpisz
25 lutego 2016, 15:58
@alfa16: Co
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2016, 00:23
@Alea_a: no toboe to kicz a dalih ni kicz bo gaga pisała że to nepal to niepal
Odpisz
17 listopada 2015, 20:41
Ba dum tss!
Odpisz
17 listopada 2015, 02:24
brawo
Odpisz
10 listopada 2015, 10:06
Nie palimy dla Nepalu akcja na Jeja.pl
Odpisz
5 listopada 2015, 08:41
a po ch*j
Odpisz
25 lutego 2016, 15:57
@Marcel111: 😞
Odpisz