Jedzie sobie dwóch dresów, 200% testosteronu, niedaleko nich stoi młody chłopak o dość kobiecym typie urody.
Dresy między sobą:
- Hehe, ale ciotunia pewnie się daje dymać za tusz do rzęs.
Chłopak nie reaguje, za to starsza pani odzywa się do jednego z dresów:
- A twój ojciec to czasem nie był pedałem?
- Że co, k***a?!
- Bo ty za to taki męski jesteś, że cię chyba dwóch facetów zrobiło!
Poranek w jednostce. Kapitan urządza apel:
- Kolejnooooo ODLICZ!
- RAZ!
- DWA!
- Tszszszszyyyyy....
- Żołnierzu, co jest z wami?!
- Byemmm wszorajjjj u siełżanta Kowalskieho.....
Na drugi dzień sytuacja się powtarza:
- Kolejnooooo ODLICZ!
- RAZ!
- Dwwaaa.....
- Żołnierzu, a wam co dzisiaj?!
- Byemmm wszorajjjj u siełżanta Kowalskieho.....
- Nie no, ja sobie muszę poważnie porozmawiać z sierżantem Kowalskim!
Kolejny ranek:
- Choleeeejjnooo odliszszsz.....
Rozmawiają dwaj kumple:
- Ty wolisz u kobiety biust czy tyłek?
- A ty wolisz samochód z przednimi czy tylnymi kołami?
Przychodzi facet do psychiatry i mówi:
- Panie doktorze, mam problem. Moja żona myśli, że jest kurą.
Doktor odpowiada przejęty:
- Proszę jak najszybciej przyprowadzić żonę.
Na co facet po chwili namysłu mówi:
- Przyprowadziłbym, ale jajka zawsze się przydadzą
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
- Ostatnio, po raz chyba pierwszy, zgodziłem się ze słowami premiera, gdy powiedział, że wszyscy członkowie rządu muszą mieć własne cele.
- Byłem u dentysty.
- Nie będziesz mógł teraz jeść przez 2 godziny.
- Przez tydzień nie będę mógł jeść, tyle zapłaciłem.
Komentarze
Odśwież23 września 2021, 21:17
Potężna babcia
Odpisz
12 lipca 2016, 09:24
Po prostu babcie
Odpisz
28 maja 2016, 11:40
dojechał to babcia 😅
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:55
Dam darararan Super-Moher :D.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:11
Babcia Stasia Mistrzyni Ciętej Riposty
Odpisz
5 listopada 2015, 18:43
jedyny fajny kawał na tej stronie
Odpisz
19 września 2015, 21:36
*Gejem
Odpisz
18 września 2015, 13:35
@KontoUsunięte: [*]
Odpisz
12 września 2015, 18:39
Genialne!
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 20:46
Super! :) Ile ja bym dała, żeby tą sytuację na żywo zobaczyć :D
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 19:39
Ciesze się, że wam się podoba.
Na pewno będzie jeszcze więcej podobnych dowcipów :-)
Odpisz
5 września 2015, 17:58
Z********! Daje do ulubionych!
Odpisz
17 maja 2015, 22:01
genialne
Odpisz