Kaczyński i Tusk mieli wypadek samochodowy. Oczywiście pokłócili się czyja wina. Kaczyński nie wytrzymał i mówi:
- Donku nie kłóćmy się, moja wina
Tusk zmieszany:
- Nie no moja w końcu raczej...
Kaczyński na to sprawiedliwie:
- Wina leży po obu stronach. Nic się nie stało. Rozejm? I wyciąga piersiówkę podając Tuskowi. Tusk pije, oddaje Kaczyńskiemu, a ten chowa ją do kieszeni.
Tusk pyta:
- A Ty nie pijesz?
- Nie, ja czekam na policję.
Rzecznik prasowy rządu na konferencji:
- Mam dobrą wiadomość! W tym roku będziemy płacili mniejsze podatki...
- To świetnie! - krzyczą dziennikarze.
- Niż w roku przyszłym - dodaje rzecznik.
- Madzia, chodź gdzieś pójdziemy i coś zjemy.
- Ok, a gdzie?
- Może do restauracji z polskim jadłem?
- Nieeee...
- Na kebaba?
- Wczoraj jadłam.
- Pizza?
- We wtorek? Absolutnie!
- No to do chińczyka.
- Nie lubię kurczaków.
- Owoce morza?
- A fe, śmierdzą...
- Burger?
- No wiesz?! Chcesz, żebym była gruba?!
- To gdzie chcesz iść?
- Hubert, wszystko jedno. Gdzie zaproponujesz, tam pójdziemy.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Na stacji kolejowej facet kupuje bilet:
- Poproszę bilet.
- Ale dokąd? - pyta kasjerka.
- A co to panią obchodzi.
- Ale ja muszę wiedzieć dokąd pan jedzie.
- Dobrze. Powiem pani - jadę do szwagra na imieniny.
Żona dzwoni do męża:
- Gdzie jesteś?
- W pracy.
- Tak, przecież słyszę w tle te pijackie rozmowy.
- Kiedy ty kur*a zrozumiesz, że jestem barmanem?!
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2016, 01:04
I znowu żart z Tomaszem,. co wyście się tak na niego uwzięli?!
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:51
@Tamron: Tomasz problem
Odpisz
28 sierpnia 2016, 00:02
@Malki25337: a daj spokój, mam takie nazwisko, że wymyślili w mojej powiedzenie, które ma moje imię i nazwisko właśnie...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:29
Powinno być "nie chcialas w dupe to masz"
Odpisz
9 sierpnia 2016, 03:17
Racja
Odpisz
2 sierpnia 2016, 13:01
LOL
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:03
Gra fajna, ale co ma do dowcipu?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:15
to inaczej: xD
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:14
nie
Odpisz
4 listopada 2018, 19:44
@Piotro165: Program fajny, ale co ma program od adobe do dowcipu?
Odpisz