Mój szef dał mi dzisiaj do wypełnienia ankietę o nim i powiedział, że jest anonimowa. Pracuję w dużej korporacji, więc postanowiłem nie owijać w bawełnę i napisać mu zupełnie szczerze, co o nim myślę, korzystając z tego, że nigdy się nie dowie, kto to napisał. Podczas przerwy na lunch zapytałem paru kolegów, co napisali w ankiecie. Wszyscy zgodnie zapytali "Jakiej ankiecie?"
Kolega do Jasia:
- Ile razy mam cię prosić, żebyś mi oddał pożyczone pieniądze?
- A przypomnij sobie, ile razy cię prosiłem, żebyś mi je pożyczył?
Lekarz radzi pacjentce:
- Zalecam pani częste kąpiele, dużo ruchu na świeżym powietrzu i bardzo proszę ubierać się ciepło.
Po powrocie do domu pacjentka relacjonuje mężowi:
- Lekarz polecił mi pojechać na tydzień na Bermudy, później w Alpy na narty... Ach! I upierał się jeszcze, żebyś mi kupił futro.
Co łączy Bolesława Chrobrego i pokój syna?
I tu syn Mieszka, i tu syn mieszka.
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Podróżnik w czasie: Który mamy rok?
Bush: Koleś, nie wiem kim jesteś, ale masz poważny problem! Wylądowałeś w białym domu!
Podróżnik w czasie: Co z tego, chce wiedzieć który mamy rok!
Bush: Wrzesień 2001
Podróżnik w czasie: Przed czy po zamachu?
Bush: Przed
Podróżnik w czasie: Co
Bush: Co
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2016, 13:11
nie smieszne
D:
Odpisz
19 sierpnia 2015, 10:05
fajny żart 10/10
Odpisz
22 maja 2015, 19:05
Jeszcze brakuje tu tylko ALKATRAZ'a :D
Odpisz
7 lipca 2015, 22:19
@Kivera: nie wywołuj wilka z lasu!
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 08:32
@The_Sectus: ALKATRAZ CHO NO TU!
Odpisz
2 czerwca 2015, 17:00
Jednym słowem Najgorsze
Odpisz
5 czerwca 2015, 14:17
@amadzia: @mmarta: nie wiem które jest twoje prawdziwe konto ale jedno napewno to multikonto!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:01
@amadzia: Bo nie złapiesz.
Odpisz
31 maja 2015, 22:31
Doobre xD
Odpisz
31 maja 2015, 19:22
oczywiście że głupie
Odpisz
29 maja 2015, 12:45
XD dobre
Odpisz
27 maja 2015, 15:12
he he dobre
Odpisz
25 maja 2015, 19:17
śmieszne
Odpisz
24 maja 2015, 18:24
dobre!
Odpisz
21 maja 2015, 18:32
Nie łapię... ._.
Odpisz
21 maja 2015, 20:06
@kaka77: No i nie złapiesz.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:02
@ImpoSzajbus: Ba dum tsss...
Odpisz
20 maja 2015, 19:28
"Ballada o cyckach" fragment: gościu mówi w cyckowym języku macu macu mac mac
Odpisz
20 maja 2015, 07:45
mocne dla erotomanów
Odpisz
30 maja 2015, 10:17
@Rafcio3325: Czyli dla ciebie...
Odpisz
23 lipca 2016, 13:01
@Rafcio3325: Zwykły żart, nawet niezbyt sprośny
Odpisz