Co krawcowa ma w lodówce?...

Co krawcowa ma w lodówce?

MaSzynkę

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar tobi06

28 marca 2016, 01:26

to mnie rozbiło

Avatar amadzia

31 maja 2015, 14:30

dziwne i wcale nie śmieszne

Avatar
MaciekzPolski

1 czerwca 2015, 22:58

@amadzia: Jak ci się nie podoba, to nie komentuj, lub ignoruj. A nie piszesz pod każdym obrazkiem: "Nie śmieszne". Jak się nie rozumie, to się idzie spytać rodziców... -_-

Avatar amadzia

2 czerwca 2015, 16:54

heh chyba cie coś pogięło gdzie będę chciała to będę pisać a jak mi piszesz że ma się spytać rodziców co znaczy ten kawał to znaczy że jesteś mami synkiem i z każdym pytaniem lecisz do mamusi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 czerwca 2015, 17:05

Nie obrażaj jej ty nie wymyśliłeś tej strony więc się nie udzielaj każdy ma prawo do udzielania komentarza

Avatar
MaciekzPolski

Edytowano - 2 czerwca 2015, 17:14

Zróbmy tak: pisz pod każdym postem to samo. Albo nie, inaczej: na każdą opinię czyjejś osoby mów: Głupie, dziwne. Zobaczymy, co będą mieli do powiedzenia inni. Przecież każdy ma prawo do wyrażania poglądów, prawda? A że cię znielubią? Będziesz musiała im wyjaśnić, że każdy może komentować. Ale popatrzmy: ortografia dobra, duża litera jest, ale nie ma znaków interpunkcyjnych. Pomyślmy...taa, chodzisz do czwartej klasy podstawówki. Zgadłem?

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 19:18

To jest moje zdanie i nie będziesz mi gadać co mam pisać a co nie każdy ma prawo do swojego zdania a co do znaków interpunkcyjnych to co cie to obchodzi czy je robię czy ich nie robię....

Avatar ArcyMarian

13 czerwca 2015, 12:40

A słyszałeś takie przysłowie że każdy maciek to Gimbus????

Avatar
MaciekzPolski

Edytowano - 14 czerwca 2015, 23:19

@ArcyMarian: A słyszałeś, że imiona są pisane dużą literą, a rzeczowniki małą?

Avatar Rewrew

21 lipca 2015, 18:28

*Wielką.

Avatar oyoyyoLpWhat

15 sierpnia 2015, 12:41

Tu się trochę uczepiłeś.

Avatar
MaciekzPolski

15 sierpnia 2015, 14:25

@Rewrew: Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma.

Avatar Rewrew

Edytowano - 15 sierpnia 2015, 18:38

Mylisz się, ponieważ jest jednak różnica pomiędzy wielką, a dużą literą. Dała bym ci pewien obrazek, ale w tym dziale nie da się wstawiać obrazków.

Avatar
MaciekzPolski

Edytowano - 16 sierpnia 2015, 12:14

@Rewrew: Ja to skopiowałem ze strony Poradni językowej PWN, więc to z nimi powinnaś się o to kłócić :3

Avatar Rewrew

16 sierpnia 2015, 12:47

Ehh.. najwyraźniej. Jednak oni teraz zaliczyli nawet to, że kolory mogą się stopniować, w sumie nie dziwi już mnie to że nie robi im to różnicy, wielkie, a duże.

Avatar TKalina

24 grudnia 2015, 22:47

imiona to też rzeczowniki

Avatar
MaciekzPolski

27 grudnia 2015, 20:46

@TKalina: No pięknie, już trzecia osoba z nadzwyczajnym refleksem...

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 18:52

4!

Avatar
MaciekzPolski

23 grudnia 2016, 23:32

...

Avatar Kupaz

23 czerwca 2015, 16:37

*fryzjer

Avatar ArcyMarian

13 czerwca 2015, 12:38

Suche jak pięty Makłowicza

Avatar PolskaKuba

7 czerwca 2015, 19:23

Fajne :D

Avatar Melania944

7 czerwca 2015, 13:03

Lepsze jest ,, Co FRYZJER ma w lodówce? MaSzynkę"

Avatar herosi

4 czerwca 2015, 22:25

fajtłapowate :(

Avatar Brachiozaur08

1 czerwca 2015, 07:23

Dobre :D

Avatar Jejakpl89

31 maja 2015, 22:15

Taa... są już takie z fryzjerem mam jeden: Co robi traktor u fryzjera? warkocze. Takie są nudne z odpowiedziami

Avatar marwin056d

30 maja 2015, 21:53

sprytne! nabrałem się!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.

Zobacz cały dowcip

Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...

Zobacz cały dowcip

Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi:
- Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu?
- Tak, ale my już tego nie doczekamy.
- Ale może nasze dzieci...

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.

Zobacz cały dowcip

Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.

Zobacz cały dowcip

*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.

Zobacz cały dowcip